Presunúť na hlavný obsah

V kúpeľni Anny Amenovej: Na ktoré skrášľovacie vecičky nedá dopustiť?

Slovenské celebrity

Táto Slovenka sa môže pochváliť tvárou bábiky a dokonalým telom. Nám sa podarilo odhaliť, ako to robí a na čo nedá dopustiť. Navyše nás nechala nahliadnuť aj do svojej kúpeľne.

V aktuálnej dobe každý občas potrebujeme nejako vypnúť, zrelaxovať, dostať sa na chvíľku z bežného stereotypu a len tak byť. Chvíle pre seba sú naozaj vzácnosťou, preto by si ich mal človek vychutnať plnými dúškami.

A skvelým miestom na to môže byť aj kúpeľna. Vytvoriť si domáce SPA, dokáže každý z nás na počkanie. Inšpirujte sa tipmi jednej z našich najkrajších Sloveniek, Anny Amenovej, ako na to. Zároveň nám táto sympatická kráska, otvorila dvere do svojej kúpeľne. Ako vyzerá jej oáza pokoja? 

Je pre teba toto miesto oázou pokoja? Ak potrebuješ zrelaxovať, robíš si domáce SPA?

No tak tu si trafila klinček po hlavičke, pretože ja milujem kúpať sa. Každý deň si doprajem kúpeľ so soľou a aroma kvapkami. A nehovorím, že som na tom závislá, ale absolútne to zbožňujem, pretože je to taká moja forma sebalásky.

Čítajte tiež: Aj rok 2021 sa nesie v radostnom očakávaní. K týmto známym tváram priletí už onedlho bocian

Naozaj si tam oddýchnem, doprajem si pokoj, počúvam hudbu alebo si pri tom čítam a proste je to taký čas pre mňa. Skrátka dokonalý relax. 

Tvoje najobľúbenejšie beauty produkty na domáce použitie? 

Určite nedám dopustiť na aromatherapy kvapky a soľ - dávam si buď Epsomskú, alebo nejakú detoxikačnú, prípadne ak nemám, tak úplne obyčajnú.

Prečítajte si: Tá je ale nádherná! Dcéra moderátorky Barbory Krajčírovej vyzerá ako skutočná bábika

A do toho si teda dám tie kvapky. Potom si nakrémujem telo, nejakým dobrým krémom. Mám prírodné z Justu, taký detský mandľový, ten je výborný alebo z La Mer. 

Prečítajte si: Aj zo sivej myšky vie vyčarovať bohyňu. Vizážistka Linda Gunišová o tom, ako nechať vyniknúť ženskú krásu

 

- Najčítanejšie -