Presunúť na hlavný obsah

Ženská krása je pominuteľná: Môžete byť aj dokonalá, no muži prezradili, čo ich dokáže najviac z toho odradiť

Partnerské vzťahy

Niektoré ženy si myslia, že čím „dokonalejšie“ budú pôsobiť, tým ideálnejšie budú pre muža. Nasledujúce výpovede mužov vám dajú poriadnu sprchu.

Muži a ženy vnímajú krásu odlišne a často sa ich cesty po čase rozchádzajú a to aj napriek tomu, že v prvých mesiacoch od seba nevedeli oči odtrhnúť. Niekedy však krása nie je to jediné, čo mužov zaujíma už od začiatku a ženy, pre ktoré sa táto oblasť stáva stredobodom vesmíru, tak na ňu práve vo vzťahu môžu doplácať. 

Prečítajte si: Nezaujíma ich len vzhľad. Toto sú kritéria, podľa ktorých si muži vyberajú svoju manželku

Neustále kontrolovala svoj vzhľad, ale predsa jej niečo „ušlo“

„Raz som bol na večeri s jednou slečnou, s ktorou ma zoznámil kamarát na jednom večierku. Keď sme sa však stretli o pár dní neskôr, vyzerala inak, ako som si ju pamätal. Neustále kontrolovala svoj zovňajšok a každú chvíľu vyťahovala z kabelky malé zrkadielko, aby si skontrolovala make-up. Nebola prirodzená a neprirodzené boli aj jej naučené frázy v snahe, aby čo najlepšie zapôsobila. Takých žien nájdete milión a je to nuda už po pár minútach. Jediné, čo ju zaujímalo, bola ona sama. Nedokázala ma ani počúvať, pretože ničomu, čo hovorím nerozumela. Jej IQ bolo muselo byť skutočne nízke a v kombinácii s neustálym rúžovaním si pier so zrkadielkom v ruke, aj keď nám akurát čašník priniesol večeru, ma znepokojovalo.

Naozaj ma to dosť vyrušovalo, no a najväčší fail nastal, keď jej do taniera padol prameň vlasov, ktoré mala zahustené. Doslova som sa prepadol od hanby, s kým tam som,“ prezradil Rado (33), ktorému jedno rande stačilo na to, aby zistil, o aký typ žien nemá záujem.

Nonstop ohovárala iné ženy, žiaľ, väčšinou boli aj tak krajšie od nej

„Ženu reálne spoznáte, až keď spolu začnete bývať. To bolo aj v mojom prípade, kedy to, čo ma na nej priťahovalo, sa doslova vyparilo. Jednoducho nestačilo, že je pekná, nemal som si s ňou čo povedať. Z jej úst išli neustále len reči a narážky na iné ženy, či už na vzhľad alebo na to, čo by ona urobila inak a prečo tá a tá robí toto a tak ďalej. Bolo to otravné. Nedalo sa to s ňou vydržať. Kritizovala pritom väčšinou ženy, ktoré boli pekné a cítil som, že je to závisť a že sa sama so sebou nevie vyrovnať. Možno aj to bol dôvod, prečo musela byť dvakrát týždenne v skrášľovacích salónoch a to bol jej jediný program,“ otvorene priznal Michal (36), ktorému sa vlastná priateľka týmto odcudzila. 

Neprehliadnite: Rozprúďte vášeň v posteli akoby ste mali opäť 20. Stačia vám len tieto triky!

Nosila spodnú bielizeň ako pre deti

„Keď som ju spoznal, bola šupa, no neskôr začala typických ženských záležitostí upúšťať. V jej šatníku nebola ani jedna sexi spodná bielizeň. Dokonca ani len náznak nejakej čipky, alebo brazílskych nohavičiek. Čoraz viac nosila bavlnené nohavičky cez celý zadok, na ktorých boli čudné vzory alebo kreslené postavičky. Viem, že ženy si na tom ulietavajú, ale pre chlapov to je maximálne bizarné. Je to, akoby nosila detské nohavičky. Úplne asexuálne. Najhoršie na tom bolo, že aj počas sexu mala na sebe tento typ spodnej bielizne. Postupne sme preto začali spolu spávať po tme a aj to len raz za dva mesiace. Z jej šatníka sa vytratili aj šaty, vysoké topánky a to všetko vplývalo na náš sexuálny život či môj apetít. Zrazu ma začali priťahovať úplne iné ženy. Začal som si však vtedy uvedomovať, že len detské prádlo nie je to jediné, čo je na nej detské, ale aj správanie. Bola absolútne nesamostatná niečo urobiť alebo vybaviť. Otvorilo mi to oči v tom, že chcem mať pri sebe úspešnejšiu a cieľavedomejšiu ženu, ktorá bude nielen príťažlivá, ale s ktorou môžem rozvinúť aj nejakú hlbšiu debatu,“ povedal Juraj (37), ktorému vzťah stroskotal na takejto počiatočnej banalite, ktorá mu však našťastie otvorila oči.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe