Presunúť na hlavný obsah

Tieto znamenia menia charakter ako chameleón: V živote s nimi to rozhodne nebudete mať najľahšie

Partnerské vzťahy

Či už ste s nimi vo vzťahu, alebo sú vašimi blízkymi priateľmi, jedno je isté. S týmito znameniami to v živote ľahké mať nebudete. O koho ide?

Znamenia dokážu o povahe a charaktere jednotlivca naozaj veľa prezradiť. Každého z nás totiž charakterizujú určité vlastnosti, ktoré máme aj s inými spoločné. Niektoré sa rozvinú vo väčšej, iné v menšej miere, no podstata zostáva. My vám prinášame malý prehľad ľudí, ktorí mávajú o niečo komplikovanejšie povahy a nie je s nimi úplne najľahšie vychádzať. 

Škorpión a Rak

Tieto dve znamenia sú mnohokrát považované za najkomplikovanejšie. Pramení to z ich povahy. mnohokrát neviete, čo si naozaj myslia. Keďže sa snažia vyhovieť každému, menia názory z minúty na minútu. Takže spoľahnúť sa na ich slovo určite nemôžete.

Neprehliadnite: Rande naslepo som odsudzovala. Až do momentu, kým mi nepomohlo nájsť toho pravého

Navyše ide skôr o pesimistov, ktorí síce navonok tvrdia, že všetko je perfektné, no vo svojom vnútri vidia veci príliš čierno. Majú radi nad všetkým kontrolu a všetko chcú riadiť. V podstate sa v nich neustále bijú akési dva vnútorné svety, ktoré nedokážu nájsť prienik.

Vodnár

Ľudia narodení v tomoto znamení sú väčšinou tichí a plachí, no na druhej strane môžu byť aj veľmi energickí a extravagantní. To ako sa správajú, sa mení od spoločnosti v ktorej sa nachádzajú. Majú však veľmi nízke sebavedomie, z čoho pramení ich neustála potreba, venovať sa len sebe aj na úkor ostatných.

Prečítajte si: Zamilovala som sa do skvelého muža. Nakoniec vysvitlo, že som bola milenkou jeho otca

Je to veľmi vidieť, ak sú už rodičmi, kedy uprednostňujú osobné potreby nad rodinu.  Pôsobia veľmi uzamknuto a ľudí si nepripúšťajú k telu. Ich charakter sa mení podľa toho, čo im vyhovuje. Skrátka všetko robia tak, aby vo výsledku vyšli najspokojnejší oni sami.

Máte ľudí narodených v týchto znameniach vo svojom okolí?

spolu hlasovalo 361 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe