Presunúť na hlavný obsah

Funky vibes: Toto leto bude hrať farbami, pozornosť však upriamte na tieto 4 konkrétne

Móda

Toto leto bude skutočne veľmi farebné. Nebojte sa odviazať a implementujte do svojho šatníka farby, ktoré vás rozžiaria. Pozrite sa ako nosiť leto!

Práve v lete si môžeme dopriať viac ako v ako inokedy oveľa viac farieb na svojom outfite. Tie, ktoré budú túto sezónu žiariť sú rozhodne zelená, žltá, ružová a broskyňová. Nebojte sa s nimi pohrať v rôznej intenzite odtieňov, od pastelových až po výrazné, hraničiace s neónom. Ak vám nechýba odvaha, smelo do toho.

ZELENÁ - Skvelá voľba bez obmedzení 

Zelená je farba, ktorá sa hodí takmer každej žene. Nezáleží na odtieni pleti, či vlasov, pokiaľ volíte jej farebný základ. Ten je totiž skvele kombinovateľný, vo všetkých smeroch. Pokojne skúste ísť v tomto prípade aj do geometrických vzorov, či florálnych motívov. Pôsobí to žensky a pútavo zároveň.

Neprehliadnite: Štýlové topánky, ktoré ocenia všetky milovníčky módy. S týmito budete vždy o krok vpred

BROSKYŇOVÁ - Jemná a podčiarkujúca nevinnosť

Presne tieto asociácie so sebou broskyňová nesie. Hodí sa najmä plavovláskam, no pristane aj ženám s čokoládovou pokožkou, na ktorej doslova žiari. Výborne vyzerá na ľahkých ľanových šatách, culotte nohaviciach, plisovaných sukniach.

Dobré je však sústrediť jej odtieň skôr v spodnej časti tela. Pri tvári, v kombináciách s ňou, stavte skôr na bielu, či krémovú.

ŽLTÁ - Vyjadrenie optimizmu a podčiarknutie radosti

Žltá v jej žiarivej podobe je aj farbou roka 2021. Je to farba optimizmu, nádeje, pozitivity a toto z vás aj ide, ak volíte outfit v jej odtieni. Nebojte sa s ňou experimentovať a pokojne pri nej siahnite aj po vzoroch. Leto skrátka k experimentovaniu podnecuje, takže smelo do toho. 

RUŽOVÁ - Dievčenská a zvodná

Hoci pred ružovou farbou má mnoho žien rešpekt, netreba sa jej báť, práve naopak. Počas horúcich letných dní je priam žiadanou.

Čítajte tiež: Tri tajomstvá krásy Parížaniek: Pre toto majú dokonalú postavu a žiarivú pleť a vždy pôsobia pôvabne

Je stelesnením ženskosti, podčiarkuje jemnosť a zvodnosť súčasne. Ideálne je však nestavať na nej celý outfit, ale skôr sa zamerať na jednotlivé kúsky, ktorými ho vďaka tejto farbe dotvoríte. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe