Presunúť na hlavný obsah

Strapce sú dôležitým prvkom tejto sezóny: Ako ich nosiť, aby ste vyzerali štýlovo a zároveň sa vyhli faux pas?

Móda

Rebelské, ležérne, vychádzajúce z estetiky 70. - tych rokov. Strapce sa na módnu scénu vracajú v plnej sile. Treba však vedieť, s čím a ako ich kombinovať.

Výrazné kreácie v prírodných tónoch

Výrazné zdobenie v podobe strapcových detailov je späť na scéne a nosí sa skutočne v odvážnejších kreáciách. Hippies obdobie sa vo fashion oblasti prejavuje vo viacerých smeroch a návrhári po jeho prvkoch veľmi radi siahajú.

Prečítajte si aj: Dior Haute Couture jeseň/zima 2021-2022: Peter Philips navrhol make-up looky s fokusom na oči a modré linky

Ležérna estetika 70. rokov je totiž niečo, čo ženy milujú. V kombinácii s prírodnými farebnými tónmi hnedej, vínovej, sivej sa strapce nemusíte báť aplikovať ani na viacerých kúskoch outfitu súčasne. Materiálovo je v tomto ohľade veľmi obľúbený semiš, prípadne koža. 

Nespútaná elegancia

Ak sa radíte do kategórie konzervatívnejších žien, zvoľte čiernu a nechajte vyniknúť jeden prvok outfitu. Sukňou nikdy netrafíte vedľa. Pokiaľ máte štíhlu postavu, pokojne zvoľte mini verziu, no skvele bude vyzerať aj midi, či dlhá.

Na leto je takýto kúsok ako stvorený, avšak dokážete ho zúžitkovať aj v jesennom období. Hodí sa ku kozačkám, či ihličkovej klasike. 

Sexi transparentnosť

Toto je skôr pre odvážnejšie duše, ktoré sa neboja experimentovať, ale týmto modelom si nepochybne získate pozornosť okolia. Zároveň sú takéto šaty dôkazom, že priehľadné materiály nemusia byť vulgárne. Transparentnosť môže pôsobiť veľmi príťažlivo, jedinečne, sexi aj romanticky. Určite však zabudnite na mini dĺžku a voľte skôr maxi šaty. 

Inšpirujte sa: Najkrajšie plavky, aké ste mohli vidieť: Leto 2021 ovládli pastelové farby a strihy sexi ako nikdy predtým

Detail, ktorý zaujme

Niekedy stačí, ak do outfitu pridáte len úplne drobný detail, v podobe spodného lemu šortkách a určite zaujmete. Pre ženy, ktoré vyznávajú skôr klasiku, je táto jemná, minimalistická verzia ako stvorená.

Prípadne pokojne siahnite po doplnkoch, ktoré lemujú strapce - kabelky, mokasíny, nízke členkové topánky, to všetko je fajn cesta.​ Nenásilné, no zároveň trendy a chic.

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe