Presunúť na hlavný obsah

Jean-Paul Belmondo za sebou zanechal nádhernú dcéru. Bude dcéra Stella pokračovať v jeho šľapajách?

Zahraničné celebrity

Len pred pár dňami sa svet dozvedel zdruvujúcu správu - a to, že legenda francúzskeho filmu poslednýkrát vydýchla. Na jeho pohrebe sa pochopiteľne ukázala aj jeho najmladšia dcéra, ktorá svojím výozorom vyrazila dych.

Jean-Paul Belmondo bol hercom, ktorého netreba predstavovať žiadnej generácii. Ikonická postava najmä francúzskych filmov vystúpil za svoj život vo viach než 40-tich snímkach, čo je skutočne obdivuhodné číslo. Za zásluhy na filmovom plátne, ktoré boli obohatením najmä spomínanej francúzskej kultúry, mu bol v roku 2007 udelený Rád čestnej légie, priamo od prezidenta. 

88-ročný herec odišiel do hereckého neba v pokoji a bez bolesti. Ako informoval jeho právnik, už istý čas sa cítil slabšie a vedel, že jeho chvíle na svete sa krátia. „Nejaký čas už bol veľmi unavený. Odišiel v pokoji,'' prezradil médiám jeho právnik Michel Godest.

Za sebou okrem filmov zanechal Belmondo aj štyri deti - z toho práve najmladšia dcéra Stella Eva Angelina pútala istý čas pozornosť. Veľakrát sa diskutovalo o tom, či je skutočne jeho dcérou a nie jeho vnučkou, no nakoniec sa pravda predsa len ukázala. Jean-Paul, ktorý si milostný život a svoje súkromie strážil, splodil Stellu v čase, keď mal 70. Jej mamou bola tanečnica Natty, ktorá bola v tom čase jeho druhou manželkou. 

Prečítajte si: Doháňa slávnu mamu? Dcéra Heidi Klum je nepochybne novou hviezdou modelingu

Uživila by sa v modelingu 

Už na prvý pohľad je jasné, že Stella vyrástla v mimoriadne nádhernú ženu s krásnymi črtami tváre. Napriek tomuto vzhľadu, ale aj slávnemu menu, ktoré by jej nepochybne okamžite otvorilo dvere do sveta šoubiznisu, žije dcéra legendárneho herca v ústraní.

„Keď som ho prvýkrát videla v televízii, opýtala som sa - čo tam on robí?'' prezradila Stella v jednom z rozhovorov na tému, ako sa o sláve svojho otca dozvedela. Aj keď jeho prácu začala po tomto spoznaní obdivovať, otvorene priznala, že v prípade, ak by sa vybrala touto cestou ona, má pred sebou veľký kus práce.

„Som fascinovaná jeho kúskami, vždy mi dokážu vyraziť dych. Zo všetkých jeho filmov je mojim obľúbeným Muž z Acapulca kvôli jeho šialenosti, humoru, energii. Rada by som sa od neho toto naučila. Nie som však taká dobrá, ako on,'' priznala mladá Stella a dodala, že sa vo svojom otcovi vidí. To, či sa kráska už onedlho objaví na plátne, je otázne. Faktom však je, že len nedávno ukončila štúdium, a tak je zrejme toto ten najlepší čas na debut.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe