Presunúť na hlavný obsah

Najštýlovejšie dievčatko slovenského šoubiznisu. Malá princezná by tromfla aj skúsené módne influencerky

Slovenské celebrity

Jablko nepadá ďaleko od stromu. Aj to je príklad rozkošnej princeznej Lýdie, ktorá je dcérkou známej slovenskej vizážistky Lucid Style. Veď posúďte sami.

Meno vizážistky Lucie Sládečkovej nie je na Slovensku žiadnou neznámou. Sympatická make-up artistka, ktorá sa k dnešnému dňu radí aj medzi najobľúbenejšie influencerky, patrí už dlhé roky medzi špičku vo svojom odbore. Niet sa čomu čudovať - k podčiarknutiu krásy pomohla už tisíckam ženám, ktoré si jej prácu nevedia vynachváliť. 

K dnešnému dňu sleduje Lucid viac než 290-tisíc ľudí na Instagrame a toto číslo rastie každým dňom. Jej kontent však netvoria len tak, ako kedysi, make-upové triky či premeny, ale čoraz častejšie aj jej dcértka Lýdia, ktorá je pre ňu tým najväčším pokladom. Baby, ktoré sa životom spolu predierajú samé, spolu trávia všetok čas. Rozkošné dievčatko je tak často mamkinou spoločníčkou počas práce a zdá sa, že okrem nádherných blonďavých vláskov a veľkých očí od svojej maminy pochytila aj niečo viac.

Malá hviezda

Rozkošná Lýdia si srdcia fanúšikov vizážistky chytila až natoľko, že sa jej Lucid rozhodla zriadiť vlastný učet na Instagrame. Na ňom zverejňuje fotografie svojej rozkošnej dcérky vo väčšej intenzite, no samozrejme s dávkou opatrnosti.

Zdá sa, že tento kontent ľudí skutočne baví - nakoľko má malá Lýdia k dnešnému dňu viac ako 50-tisíc sledovateľov. Niet sa čomu čudovať, sama vizážistka priznáva, že jej dcérka je poriadne číslo a herečka. Pózovať pred kamerou či strúhať pózy pri fotení ju proste baví. 

Samozrejmosťou sú stále dokonalé outfity, na ktoré zatiaľ dohliada vždy štýlová mamina. Tá má v módu malíčku a zdá sa, že rovnako ako ona, si fashion svet zamiluje aj Lydka. Od útleho veku je totiž obklopená skutočne nápaditými kúskami a stylingami, ktoré z nej skutočne robia malú fashion divu.

Napriek tomu sa Lucid snaží dbať na to, aby sa jej dcérka v prvom rade naučila pokore, ktorá je v živote dôležitá. „Dávame Lydke správne vzorce, aby nebola rozmaznaná, zlá, namyslená atď. Snažíme sa tu výchovu viesť s mojou maminou spoločne aby som ani ja na niečo nezabudla, nepodcenila. Výchova je veľmi veľmi náročná. Moja mamina ma stále učila, aby som ľuďom nerobila zle, aby som nezávidela, neohovárala a pokiaľ sa ma niečo osobnostne netýka, ja sa do toho nestarám. To učím aj Lydku - to nie je naša vec,'' prezradila v rozhovore na margo výchovy svojej dcérky známa vizážistka.

Celý rozhovor si môžete prečítať tu: V živote sú aj dôležitejšie situácie, než trápiť sa nad chlapom. Lucid otvorene o výchove svojej dcérky bez partnera

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe