Presunúť na hlavný obsah

Emily Ratajkowski obvinila známeho speváka zo sexuálneho obťažovania. On jej paradoxne pomohol ku sláve

Zahraničné celebrity

Patrí k najkrajším a najsledovanejším ženám na sociálnej sieti a niektorí ju označujú dokonca prezývkou novodobá Marylin Monroe. Emily Ratajkowski, britsko-americká modelka, sa nebráni nahote - no napriek tomu apeluje na ženské práva.

Meno Emily Ratajkowski nie je vo svete šoubiznisu žiadnou neznámou, práve naopak. Svedčí o tom najmä jej bohatstvo, ktoré nadobudla najmä prostredníctvom sociálnej siete Instagram, ale aj rôznych modelingových kampaní či menších hereckých úloh. Podľa medializovaných informácií je 30-ročná modelka a dnes už aj mamička multi-milionárkou, ktorá prepisuje novodobé trendy. Niet sa čo čudovať - so svojím publikom na spomínaných sociálnych sieťach si to skutočne môže dovoliť. Emily totiž k dnešnému dňu sleduje viac než 28 miliónov ľudí z celého sveta. 

Jeden z najhlavnejších dôvodov, prečo je mladá modelka tak obľúbená, je nepochybne jej ukážková postava. Telo, na ktorom denno-denne maká je nielen pohladením pre mužské oko, ale aj inšpiráciou pre viaceré ženy. Napriek štíhlej postave sa totiž pýši ženskými tvarmi, ktoré z nej spravili jednu z najsexi žien súčasnosti. 

Aj keď je jej Instagram plný odvážnych snímok, na ktorých sa Emily väčšinou ukazuje polonahá, faktom je, že o sebe presadzuje, že je feministka. Nie je to tak dávno, čo sa objavila na titulke magazínu s neoholeným pazuším, ktoré značilo posolstvo nezávislej ženskej krásy. 

Prečítajte si: Megan Fox a jej návrat do sveta šoubiznisu. Zažiarila nielen na slávnostnej udalosti, ale aj v novej kampani

Preslávil ju nahý videoklip 

Písal sa rok 2013, keď sa začalo o Emily prvýkrát hovoriť - a to v súvislosti s videoklipom amerického speváka Robina Thickeho. V ňom sa totiž modelka ukázala v jednej verzii nahá a zvodnými pohybmi tancovala do rytmu. Klip sa stal okamžite senzáciou a z dovtedy neznámej modelky sa stala zo dňa na deň hviezda, ktorú obdivovali najmä kvôli jej ukážkovému telu.

Samotná Emily si však na tento moment spomína inak, než ako na svoj debutový - ktorý by mal byť koniec koncov krásny. Podľa toho, čo napísala do svojej novej knihy, sa atmosféra na natáčaní vymkla spod kontroly. Spevák konzumoval alkohol a mal sa dopustiť podľa jej slov sexuálneho obťažovania.

„Zrazu som z ničoho nič pocítila cudzie studené dlane, ktoré mi zozadu zvierali nahé prsia. Inštinktívne som sa odtiahla a zbadala Robina Thickeho,“ opísala vo svojej knihe Emily.  Režisérka videoklipu Diane Martel vraj celú kauzu videla a okamžite na Robina začala kričať. Potvrdila to aj médiám a dodala, že spevák sa za svoje správanie následne ospravedlnil. 

Mnoho ľudí však rozhodnutie Emily výjsť s touto kauzou von, nechápe. Podľa viacerých je to zbytočné volanie o pozornosť, nakoľko sa spevák ospravedlnil a nedošlo k ničomu, čo by mladú modelku malo dehonestovať. Koniec koncov, sama sa rozhodla v klipe, kde ukázala svoje nahé prsia, účinkovať. Navyše, nie je to prvýkrát, čo Emily niekoho obvinila so sexuálneho obťažovania. 

Aférka sa mala udiať pred rokmi, kedy sa len 20-ročná Emily pri fotení spodného prádla opila vínom a na príkaz fotografa zhodila šaty. Ten ju následne začal obťažovať, keď mu razantne povedala nie, odišiel. Fotografie ale z tohto fotenia použil vo svojej knihe a teraz sa to mladej modelke nepáči.

Neprehliadnite: Preslávil ju vzťah s Bradom Pittom. Pôvabnej Nicole sa otvorili dvere do sveta šoubiznisu

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe