Presunúť na hlavný obsah

Manželstvo, ktoré môže byť ukážkovým. Adela Vinczeová aj vďaka nemu žiari čoraz viac

Slovenské celebrity

Patrí k najúspešnejším ženám česko-slovenského šoubiznisu a keď sa povie jej meno, každý si vie vybaviť tvár vtipnej a ostrieľanej moderátorky.

Adela Vinczeová je jednou z mála slovenských hviezd, ktoré sa vo svete verejného diania udržujú dlhé roky. Jej kariéra začínala ešte v čase, keď počas stredoškolského štúdia vypomáhala relácií Teleráno s menšími anketami a dokrútkami. Pamätníci ju nepochybne zaregistrovali už vtedy - Adela sa totiž odjakživa vyznačovala svojím charakteristickým humorom a prirodzenosťou pred kamerou. 

Napriek tomu, že sa vydala výtvarným smerom a vyštudovala kulturológiu, práca pri mikrofóne si ju predsa našla. Najväčší debut nepochybne zažila vo Fun rádiu a následne príležitosťou moderovať speváckou šou Slovensko hľadá Superstar. Od tohto okamihu prešlo už viac než 17 rokov a za ten čas si Adela pozíciu najlepšej moderátorky na Slovensku obhájila už niekoľkokrát. Dôkazom toho je aj mnoho ocenení či uznaní od našich českých susedov, ktorí ju taktiež obsadzujú do svojich projektov.

Prečítajte si: Adela Vinczeová otvorene o vzťahu s mladším mužom. Úspešný je najmä kvôli tejto veci

Záujem médií prišiel so vzťahmi 

Po tom, ako sa Adela začala čoraz viac objavovať na televíznych obrazovkách, vznikol pochopiteľne väčší záujem médií. Tie často skúmali jej súkromný život a najmä vzťahy. Aj keď nemala moderátorka nikdy problém vyjadrovať sa a zodpovedať na otázky aj bulvárnych médií, svoj osobný život si strážila.

Už je to päť rokov od momentu, čo sa v médiách objavila informácia o tom, že Adela randí so svojím s kolegom z televízie, vtedy ešte redaktorom Viktorom Vinczeom, ktorý získal popularitu aj vďaka účasti v šou Tvoja tvár znie povedome. Dvojica vtedy všetkých skutočne prekvapila - do roka sa totiž konala krásna svadba v Tomášove, ktorej sa zúčastnili len tí najbližší z ich okruhu. 

Dnes sú oficiálne ''svojimi'' už štyri roky a napriek mnohým predsudkom niet pochýb o tom, že práve ich manželstvo môže byť ukážkovým. Obidvaja totiž zdieľajú nielen rovnaké hodnoty, ale zároveň sa učia kompromisom či inej perspektívy na svet. Zatiaľ čo Viktor priniesol do vzťahu viac vedeckého pohľadu, Adela ho naučila ekologickejšiemu a zodpovednejšiemu správaniu. Aj práve vďaka tomu je ich vzťah silnejší každým dňom. 

„Ani po štyroch rokoch sa nič nezmenilo. Som mužom ženy, ktorá nečaká, že ju budem robiť šťastnou a ani ja to nečakám od nej. Za to si je zodpovedný každý sám, aj preto nám je spolu dobre. Neplytváme zažitými frázami, že rodina je základ, ani že manželstvo je zmyslom života. Lebo základom a zmyslom nášho života je život sám. A zatiaľ je perfektný taký, aký je. A sme zaň, aj za dnešný deň veľmi vďační,'' dodal na túto tému Viktor. 

Niet pochýb o tom, že manželstvo dvojici mimoriadne prospieva - a zdá sa, že Adela pri svojom manželovi rastie a skutočne žiari. To sa odráža na jej výzore a napriek tomu, že pred pár dňami oslávila 41 rokov, tento vek by jej zrejme nikto netipoval.

Neprehliadnite: Najdlhšie trvajúce vzťahy nášho showbiznisu: Kto prekonal aj ťažké obdobia, no našiel kľúč k spoločnému šťastiu?