Presunúť na hlavný obsah

Rituál Dary Rolins. Bez čoho si nevie svoj deň známa speváčka predstaviť?

Slovenské celebrity

Je krásna, úspešná a počet jej fanúšikov napriek tomu, že svoju kariéru začala už pred viac ako 30-timi rokmi, stále rastie. Nie je to však vecou náhody, práve naopak - Dara na sebe ustavične pracuje.

Speváčka Dara Rolins patrí nepochybne k najobľúbenejším celebritám nielen na slovenskej, ale aj českej scéne. Niet sa čomu čudovať, ako jednej z mála sa jej podarilo nevídané - a to udržať sa na scéne aj napriek tomu, že svoj debut zažila ešte ako malé dievčatko. Dnes sleduje Daru viac než 600-tisíc ľudí na Instagrame v rôznych vekových kategóriách, a tak možno konštatovať, že sa speváčke darí viac ako kedykoľvek predtým. 

Mnoho fanúšikov však neobdivuje len hudbu, ktorej sa Dara stále aktívne venuje, ale aj jej životný štýl. Ten slúži ako inšpirácia najmä pre ženy. Speváčka je totiž dôkazom toho, že vek je len číslo a pri správnom time managmente sa dá stíhať naozaj všetko - a popritom vyzerať stále dobre. 

Prečítajte si: Slovenská speváčka v štýle glamour divy. Svojím vzhľadom by zapadla do Hollywoodu

Čas na rodinu je prvoradý

Aj keď vyzerá život Dary na prvý pohľad ako rozprávka a mnohí argumentujú, že byť speváčkou nie je náročné povolanie, opak je pravdou. Bez toho, aby sa na svoje koncerty, vystúpenia, ale aj natáčania videoklipov špeciálne pripravovala, to jednoducho nejde. Okrem tréningov s tanečnou skupinou či nahrávaní piesní však práca speváčky obnáša čosi viac. „Vážim si roboty každého, kto pracuje poctivo. Doktor či modelka. Jedno tak, ako druhé vyžaduje disciplínu. Talent je samozrejme veľká výhoda a dobrá zbraň, ak ho viete správne ovládať. Avšak bez "pridanej hodnoty", je z vás len ďalší v rade, čo čaká na zázrak. Je dobré cítiť zodpovednosť a ambíciu, potrebu mať viac, byť lepší,'' prezradila speváčka. 

Napriek fyzickej záťaži, ktorú na tanečných tréningoch nepochybne pociťuje, si však Dara nevie predstaviť deň bez jógy. Len nedávno fanúšikom priznala, že má vlastného jogína, ktorý jej pomáha uvoľniť myseľ a meditovať. Čoraz obľúbenejší šport tak nie je len skvelým uvoľnením tela, ale aj mysle. Na tú dbá Dara rovnako, ako na to, ako vyzerá - a práve preto sa minimálne raz do týždňa vyberie na prechádzku do prírody, kde dokáže vypnúť hlavu.

Ani plný diár však nie je dôvodom, aby si cez deň nenašla čas na svojich najbližších - a to najmä na svoju dcérku Lolu, s ktorou sú ako najlepšie kamarátky. Dara s ňou podniká čoraz viac aktivít, od spoločného čítania, dovoleniek, nákupov - a najnovšie je 13-ročná Lola súčasťou aj jej značky. Slávnej mame pomohla navrhnúť hneď niekoľko kúskov do kolekcie. 

Speváčka tak nepochybne dosiahla balans medzi svojou kariérou a osobným životom a zdá sa, že práve prepojenie týchto dvoch svetov je dôvodom, prečo toho stíha viac než kedykoľvek predtým - a to takmer stále s úsmevom na tvári.

Prečítajte si: Z dcéry Dary Rolins je už poriadna slečna: Jej Lola vyniká v jednej veci, ktorou dostala aj samotnú speváčku

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe