Presunúť na hlavný obsah

Týždeň v znamení splnených snov: Koniec októbra bude pre tieto znamenia najlepším obdobím roka 2021

Partnerské vzťahy

Bude sa vám dariť vo všetkom, na čo siahnete. Veci, o ktorých ste dlho snívali sa premenia na realitu. Ak ste sa narodili v jednom z týchto znamení, čaká vás skutočne výnimočné obdobie.

Tieto znamenia doslova zasype šťastie

Nasledujúce obdobie bude tým, kedy si uvedomíte ako emócie ovládajú vás samých a ako ovplyvňujú aj ľudí vo vašom okolí. Začnete oveľa viac vnímať svoju intuíciu a pochopíte že negatívne veci, ktoré sa vám doposiaľ diali, no nedávali vám zmyslel, mali pre vaše ďalšie napredovanie význam. Týka sa to ľudí narodených v znamení Raka, Vodnára a Strelca.

Prečítajte si: S manželom sme prekonali neveru. Pomohlo nám zvláštne pravidlo, ktoré okolie príliš nechápe

Tento týždeň, ktorý máte pred sebou, bude mimoriadne vhodný na to, aby ste urobili rozhodnutia a to aj tie zásadné, ku ktorým ste sa dlhodobo nevedeli prepracovať. Všetko, čoho sa dotknete pôjde presne podľa vašich predstáv, takže sa nemusíte báť, že by vám niečo nevyšlo.

Vráti sa vám stratené sebavedomie aj dôvera a dodajú vám poriadnu dávku energie. Odrazu zistíte, že sa nebojíte nových výziev a naopak, pomáhajú vám napredovať.

V dátume okolo 25.10 vás čaká jedno osudové stretnutie. Človek, ktorý sa vo vašom živote objaví, vám pomôže v kariérnych otázkach, vďaka nemu sa posuniete v práci o level vyššie a zároveň ovplyvní aj váš súkromný život.

Prebehne medzi vami chémia, ktorá bude neprehliadnuteľná. Kým nezadaní, by to mali vnímať veľmi pozitívne a počúvať svoj vnútorný hlas - tí, ktorí sú vo vzťahu, by mali radšej zaradiť spiatočku. V každom prípade čas, ktorý prichádza bude mimoriadne produktívny. Chopte sa preto príležitostí, ktoré vám život ponúka. 

Neprehliadnite: Myslela som si, že ma miluje. Potom som sa však dozvedela niečo, čo ma zlomilo

Veríte na osud a na to, že máme určité veci vopred predurčené?

spolu hlasovalo 1005 ľudí

Nie
93

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe