Presunúť na hlavný obsah

Vrstvenie šperkov vás premení na bohyňu: Pozrite sa, ako kombinovať kúsky, ktoré aj z nenápadného looku urobia jedinečný

Móda

Pokiaľ potrebujete niečím oživiť minimalistický look, šperky sú skvelou voľbou. Odhaľte spolu s nami aktuálne trendy a pozrite sa ako ich nosiť.

Ak patríte medzi milovníčky minimalizmu, uprednostňujete skôr jednoduché stylingy a klasické zemité odtiene, máme pre vás pár tipov ako outfit rozjasniť. Práve šperky sú prvkom, ktorý je nielen nadčasový, ale vie dať celkovému looku úplne iný nádych. Pozrite sa, ako ich nosiť a kombinovať. 

Masívnejšie a jemnejšie variácie, ktoré spolu dokonale fungujú

Keď milujete bielu, ideálne je kombinovať ju so šperkami v klasickom prevedení. Vyhnite sa v oblasti dekoltu bielemu, či ružovému zlatu, ale voľte žlté. To krásne rozžiari a práve pri bielej dokonale vynikne. Nemusíte sa báť ani vrstvenia výraznejších prvkov. Pri náhrdelníku siahnite po jednom menšom a druhom väčšom.

Docielite pekný kontrast, ktorý zaujme. Ak však ide o takéto výrazné kúsky, ideálne je ak sú si podobné, alebo sa držíte totožnej kolekcie.

Symbolická abeceda na rukách

Čo sa týka prsteňov, nosia sa masívnejšie verzie, doplnené výraznými kamienkami, či farebnými akcentami. Všetky netypické štruktúry a personalizované variáce sú veľmi žiadanými. Trendy sú  najmä písmenká, ktoré svojou asymetriou podporia nedbalú eleganciu

Pokojne si ich môžete vziať aj viacero naraz. Minimalistická rovina je v tomto prípade v úzadí. Len sa už vyhnite výrazným kúskom, vrámci dekoltu. Stále platí, že menej je viac.

Perlové radosti

Zaujímavé náušnice sú tým prvkom, ktorý najľahšie oživí akýkoľvek outfit. Nebojte sa jemnej okázalosti a skúste aj niečo mimo klasiky. 

Inšpirujte sa: Najikonickejšie tenisky, ktoré sa vám zídu v šatníku: Nosili sa pred rokmi a dnes  sú ešte o čosi štýlovejšie

Perličky, či zlaté kruhy vedú prím, viete ich tiež krásne vrstviť a dokonca aj vzájomne kombinovať. Tak smelo do toho. Jeseň ani náhodou nemusí byť nudná!

Mohlo by vás zaujímať: Dokonalý outfit na jesennú svadbu: Viete, po akých kúskoch siahnuť, aby ste nezatienili nevestu?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe