Presunúť na hlavný obsah

Beauty sandwich ako absolútny TOP v intenzite omladenia: Toto s pleťou dokáže kúra, vďaka ktorej sa vyhnete botoxu

Krása

Intenzívna, efektívna a skutočne perfektná. Kúra, ktorá vám uberie niekoľko rokov je niečo, čo by ste si mali dopriať. Teda pokiaľ chcete tak trochu zvíťaziť nad časom a botox pre vás nie je cesta.

Krásna pleť bez známok starnutia

Pokiaľ aj vy hľadáte ošetrenie, ktoré by vašej pleti dodalo potrebnú energiu, prežiarilo by ju a zároveň by ste dokonale eliminovali vrásky, vieme ako na to. Nakoľko žiarivá pleť pôsobí mladistvo, nesmieme zabúdať na jej textúru komplexne.

Kým výplne vyriešia nedostatky iba lokálne, tak rozšírené póry, hrubá nerovná pokožka a hyperpigmentácie celkový dojem úplne pokazia. Nemusíte však vôbec siahať po invazívnych metódach a dokonca sa môžete vyhnúť aj botoxu. Treba sa len zamerať na pravidelné neinvazívne procedúry. 

Pre pleť po 30 - tke je Beauty sandwich niečo, čo skrátka musíte vyskúšať. Ide vlastne o kombináciu viacerých procedúr, ktoré absolvujete v krátkom časovom intervale, čím zintenzívnite dokonale samotný výsledný efekt. 

"Absolútny top v intenzite celkového omladenia je tzv. Beauty sandwich! Je to opakované ošetrenie v kratšom čase, kedy sa procedúry opakujú s jednou obmenou uprostred. Začnete mezoterapiou, potom absolvujete kyselinkové ošetrenie a opäť „preložíte“ mezoterapiou. Krásny efekt trvajúci niekoľko dlhých týždňov," prezrádza Silvia Dragan, majiteľka salónu krásy Xoxo Body & Mind.

Mohlo by vás zaujímať: Dokonalý outfit na jesennú svadbu: Viete, po akých kúskoch siahnuť, aby ste nezatienili nevestu?

Takáto kúra je mimoriadne intenzívna a vo výsledku vás zbaví rozšírených pórov, eliminuje pigmentové škvrny, vyhladí jemné mimické vrásky v okolí očí a úst. Zabraňuje tiež starnutiu buniek, spomaľuje ho a regeneruje bunky samotné. To je niečo, čo je pri zachovávaní si mladosti kľúčové.

Samozrejme nesmiete zabúdať ani na pravidelnú starostlivosť v domácom prostredí. Investujte do kozmetiky, ktorej veríte, poznáte jej pôvod a obsahuje menej chemických prvkov ako tých prírodných.

Rovnako dôležité je uvedomiť si, že krása vychádza zvnútra, takže okrem hydratácie a dostatočného pitného režimu, rozhodne skúste eliminovať stresové faktory. 

Dávate si v domácom prostredí, záležať na beauty rutine?

spolu hlasovalo 30 ľudí

Inšpirujte sa: Najikonickejšie tenisky, ktoré sa vám zídu v šatníku: Nosili sa pred rokmi a dnes  sú ešte o čosi štýlovejšie

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe