Presunúť na hlavný obsah

Mamičkou prvýkrát po 40-tke. Monika Marešová sa pochválila tehotenským bruškom

Zahraničné celebrity

Aj keď slávny pár radostnú správu prezradili už pred niekoľkými týždňami, budúca mamička sa tehotenským záberom pochválila až teraz.

Už od momentu, ako sa po boku jedného z najznámejších českých moderátov Leoša Mareša objavila bývalá stylistka a módna redaktorka Monika, sa médiá zameriavali na ich vzťah. Niet sa čomu čudovať - tento pár pôsobil už od začiatku zohrane, a tak nikoho neprekvapilo, že sa po troch rokoch vzťahu rozhodol moderátor požiadať krásku o ruku. Dvojica si povedala svoje áno a s ním ľudia začali riešiť ďalšiu otázku - a to, či sa manželia dočkajú aj prvého spoločného potomka. 

Podľa medializovaných informácií obidvaja túžili po spoločnom bábätku už dlhší čas. Radostnú, ktorú ako prvý oznámil Leoš na sociálnych sieťach a vo svojom vysielaní v rádiu, si však na isté obdobie nechali pre seba. Na Monike nebolo kvôli štíhlej postave takmer nič badať a o to väčšie bolo prekvapenie, s ktorým sa moderátor podelil. „Klokan priletí v marci,'' napísal jednoduchý, no krásny oznam na Instagrame.

Prečítajte si: Nové ratolesti slovenského šoubiznisu. Bábätko pribudlo Márii Bartalos, ale aj tanečníčke Natálii Glosíkovej

Svoje súkromie si stráži 

Monika sa na rozdiel od svojho manžela k tehotenstvu príliš nevyjadrovala a rozhodla sa najkrajšie obdobie ženy užívať so svojimi najbližšími v súkromí. Fanúšikom sa poďakovala za gratulácie a zdalo sa, že nepatrí k ženám, ktoré svoje tehotenstvo prežívajú na sociálnych sieťach. Aj keď Leoš jeden jej záber s tehotenským bruškom už zverejnil, Monika to urobila po prvýkrát až teraz. Fotografia v plavkách, na ktorej s láskou pozerá na svojho rastúce bábätko, zožala obrovský úspech. 

Ako Leoš prezradil, termín pôrodu sa trochu upravil a manželia sa vytúženého bábätka dočkajú už vo februári. Len prednedávnom sa štýlovej Češke začal posledný trimester a aj keď rodičia pohlavie bábätka ešte neprezradili, je isté, že sa ho už nevedia dočkať a už teraz ho zaplavujú obrovskou láskou.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe