Presunúť na hlavný obsah

Jedno z najsilnejších priateľstiev šoubiznisu. Ani napriek spoločnému biznisu sa nepokazilo

Slovenské celebrity

Vraví sa, že biznis, priateľstvo a rodina sú veci, ktoré by sa spájať nemali. Nie vždy to však platí - a dôkazom toho je známe priateľstvo dvoch obľúbených Sloveniek.

Keď sa povie meno Jasminy Alagič, každému napadne na um energická moderátorka, ktorá sa okolo seba šíri pozitívnu energiu. Aj preto sa okolo nej zhromažďuje stále mnoho ľudí a na ostatných je ako magnet. Sama si však dôkladne vyberá, komu venuje svoj čas a pozornosť. Jej priatelia sú totiž pre ňu ako druhá rodina a urobí pre nich prvé aj posledné. 

Začalo to biznisom 

Jasmina sa dostala do povedomia ako moderátorka Fashion TV. Jej talent objavila Gabriela Drobová a aj keď bola v prvom rade jej nadriadenou, ukázalo sa, že si tieto dve ženy rozumejú aj po ľudskej stránke. Gabriela nebola pre moderátorku len skvelou mentorkou a druhou maminou, ale aj bútľavou vrbou, ktorej sa mohla so všetkým zdôveriť. 

Gabika tak nemohla - a určite ani nebude, chýbať pri všetkých dôležitých Jasmininých míľnikoch. Svadba, narodenie syna, ale aj debuty v televízii; z toho všetkého sa tešila spolu s ňou. Ich priateľstvo preveril okrem iného aj čas. Koniec koncov od momentu, čo sa tieto krásky zoznámili, ubehlo už mnoho rokov.

Aj keď sa Jasmina dnes sústredí aj na iné kariérne príležitosti, väčšinu svojich spoluprác konzultuje práve so svojou priateľkou, ktorá jej pri ich realizovaní pomáha. „Za každým našim spokojnám klientom, úspešným biznisom a všetkými skvelými príležitosťami, ktoré skromne (so všetkou vďakou) priznávam k nám stále viac a viac chodia, stojí ona,'' napísala Jasmina k najnovšiemu záberu.

„Čo je mojím najväčším šťastím je presne to, čo sama povedala na jednom našom stretnutí. Medzi nami to už dávno nie je o biznise, ale o rodine. Ľúbim ťa a vždy tu budem pre teba,'' dodala jedna z našich najúspešnejších moderátoriek. Vyznaniami nešetrila ani Gabika: „je naozaj úžasné pracovať s ľuďmi, s ktorými sa časom stanete skutočnými priateľmi. A keď hovorím priateľmi, veľmi vážne si uvedomujem, aký je význam tohto slova. Vo všetkých jeho aspektoch."

Neprehliadnite: Aj keď im mnohí neverili, ich láska naberá každým dňom na sile. Slovenka po boku lámača ženských sŕdc žiari

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe