Presunúť na hlavný obsah

Randil s najkrajšou modelkou sveta, aj tak jej bol neverný. Na povrch to vyplávalo až po rokoch

Zahraničné celebrity

Len donedávna boli príkladom toho, že láska na druhý pokus existuje. Dnes sa však ukazuje, že všetko bolo inak - a ich vzťah bol pochovaný ešte skôr, než si známa dvojica dala zbohom.

Keď sa fanúšikovia dozvedeli, že supermodelka Gigi Hadid a spevák Zayn Malik si po rozchode opäť našli k sebe cestu, veľmi sa tešili. Niet sa čomu čudovať - už od momentu, ako sa títo dvaja dali oficiálne dokopy, boli totiž považovaní za jeden z najkrajších a ukážkových párov. Zatiaľ čo sa Gigi môže pýšiť nálepkou jednej z najkrajších žien sveta - a za sebou, ako aj pred sebou, má veľkolepú kariéru, Zayn bol miláčikom ženského publika aj kvôli pôsobeniu v boybande One Direction. 

Už o pár týždňov po tom, čo dvojica oficiálne oznámila to, že spolu opäť randia, prišla ďalšia skvelá správa - a to, že Gigi nosí pod srdcom bábätko. Dcérka Khai prišla na svet v septembri 2020 a už od prvého momentu ju slávni rodičia zaplavovali láskou. 

Prečítajte si: Gigi Hadid šokovala fanúšikov. Porodiť sa rozhodla totiž doma bez pomoci doktora

Nečakaný rozchod 

Aj keď sa zdalo, že malej rodinke k šťastiu nič nechýba, zdá sa, že to bol len klam. Len pred pár týždňami sa totiž v médiách objavil škandál, ktorý rozpútal vody šoubiznisu - najmä v okolí rodiny Hadidových. Podľa slov Giginej matky ju mal totiž spevák udrieť a nešetril ju ani nadávkami.

Yolanda Hadid sa okamžite obrátila na políciu a slávny spevák tak musel podstúpiť povinný kurz zvládania hnevu. To, či poputuje aj pred súd, je otázne. „Napätie medzi Yolandou a Zaynom bolo už od momentu, keď sa do médií dostali správy o Giginom tehotenstve. Zayn upodozrieval práve modelkinu mamu,'' priznal zdroj z okolia dvojice, ktorý jedným dychom dodal, že vzťah modelky a speváka bol mimoriadne toxický. Ani zďaleka to však nie je všetko, čo Zayn urobil.

Len nedávno totiž pre médiá prehovorila kamarátka známej televíznej celebrity Abi Clarkovej. Tá mala mať so spevákom aféru v čase, keď randil so slávnou modelkou. O tom, že s ňou je opäť, však netušila. „Volala som ho môj pán Grey. Moja skúsenosť s ním bola ako z filmu Päťdesiat odtieňov sivej. Mali sme sa spolu skvelo,'' prezradila kamarátke Abi a detailne opísala, ako to v dome speváka vyzerá.

„Tým, že bol neustále v Los Angeles, sťažoval sa, že sú okolo neho len samé štíhle ženy - a on má radšej krivky,'' uviedla Abi ďalej. Keď jedného dňa uvidela smsku v Zaynovom mobile práve od Gigi, okamžite to ukončila. „Cítila som sa hrozne. Myslela som, že on a Gigi to už medzi sebou ukončili. Nechcela som byť v žiadnom prípade tou ďalšou ženou,'' dodala. Zayn sa k dnešnému dňu k týmto rečiam nevyjadril - no isté je, že toto sústo mu už modelka pravdepodobne nikdy neodpustí...

Neprehliadnite: Najskôr zatienené, teraz žiadané: Zoznámte sa so staršími sestrami z rodu Hadid, Marielle a Alanou

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe