Presunúť na hlavný obsah

Vlasové trendy, ktorým treba povedať zbohom: Ofina, či vlny na okrúhlej tvári, pozrite sa, čomu sa vyhnúť

Zábava

Určité vlasové stylingy rozhodne nášmu vzhľadu nepridajú veľmi na atraktivite. Viete, čomu radšej povedať nie? Závisí to totiž aj od línie vašej tváre.

Držte sa zásad, ktoré sú overené a roky fungujú

Začiatok 21. storočia nie je jediným desaťročím, ktoré inšpirovalo vo veľkom vlasové trendy tohto obdobia, ďalším vplyvom je nepochybne aj minimalizmus 90. rokov, ktorý prevláda dodnes. Pokiaľ chcete zmeniť celkový look a vizáž, okrem stylingu sú vlasy kľúčové. To vieme všetky. Avšak vaša koruna krásy, by mala podliehať nielen aktuálnym trendom, ale dôležité je riadiť sa aj podľa toho, čo vám naozaj sedí. Mnohokrát sa práve chic účesy, nehodia úplne každému. Preto objektívne treba zhodnotiť kontúry svojej tváre a zvoliť to, čo je pre vás. 

Prečítajte si: Novinky vo svete beauty vás privedú ku kráse: Dôverné porozumenie ženám a nájdenie sebavedomia

Pokiaľ milujete vlny, no máte okrúhlu tvár, povedzte im jednoznačné zbohom. To je niečo, čo sa vám hodiť naozaj nebude. Zbytočne vám to pridá v oblasti kontúr tváre na objeme a budete pôsobiť mohutnejšie. To platí aj v prípade, ak by ste chce zvoliť kratšiu ofinu. Jednoznačne sa týmto učesom treba vyvarovať. Pristanú vám rovné vlasy, hladký cop, či dokonca vyššie výčesy. Všetko, čo skrátka opticky zúži líniu. 

Neprehliadnite: Čistenie pleti ako kľúč k mladosti. Dosiahnite baby face vďaka obnove kožnej bariéry a lepšiemu vzhľadu

Naopak ženy, ktoré majú subtílnejšiu tvár srdcovitého tvaru, či hranaté línie, budú pôsobiť s vlnami oveľa ženskejšie a jemnejšie. Tie si to môžu dovoliť. Pristane im aj aj predĺžené mikádo, čo je na leto tiež skvelá a praktická voľba, prípadne extra dlhé vlasy, ktoré kraľujú tejto sezóne. Ženy sa opäť vracajú k predlžovaniu a túžia po nádhernej objemnej hrive. Čiže aj toto je určite cesta.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe