Presunúť na hlavný obsah

Nude beauty: Známe Slovenky bez make-upu a v úplnej autenticite, takto sa cítia samy sebou

Slovenské celebrity

Tieto ženy sú nádherné aj bez make - upu a vo svojej absolútnej prirodzenosti. Neboja sa ukázať pravú tvár a vedia, čo je v živote podstatné.

Magdaléna Šebestová

Magdaléna Šebestová je ženou, ktorá sa o seba príkladne stará. Rovnako tak o svoje telo aj dušu. Miluje šport, pohyb, prechádzky, aktivity s dcérkou Ninkou a je si vedomá toho, že to ako sa cítime vo svojom vnútri, to aj vyžarujeme navonok. 

Má nádhernú pleť, je prirodzená a nejaké úpravy by ste na nej hľadali ťažko. Skutočne vidieť, že sa snaží zachovávať si vlastnú autenticitu. A vyzerá skvele!

"Vždy som bola zástanca toho, že prirodzená krása je cennejšia ako tá umelá! Nadpojené vlasy, umelé mihalnice, vytetované obočie, alebo dlhé nechty u mňa nenájdete! A čím som staršia tým viac oceňujem, že sa dá na mňa “dúfam” pozerať aj bez nánosu makeupu!" (smiech)

"Dievčatá buďme samé sebou, tento svet to potrebuje…zvlášť v tejto dobe! Základom vlastnej spokojnosti je mať rád samého seba!"

Čítajte tiež: Futbalista Marek Hamšík sa chce venovať viac manželke a deťom: Vyrástli z nich veľkí fešáci a takáto krásna princezná

Alexandra Orviská

Naša obľúbená moderátorka a dvojnásobná mama, Alexandra Orviská je známa tým, že je za každých okolností sama sebou. Je energická, nespútaná, dobrodružná a zábavná! Na nič sa nehrá, užíva si život plnými dúškami a táto jej vnútorná rovnováha sa odráža aj na jej perfektnom výzore. Saša aj bez make - upu vyzerá neuveriteľne. No a má absolútne bezchybnú pleť, klobúk dole!

"Na čo ja nedám dopustiť vrámci mojej tváre je pravidelná kozmetika. Ja som tomu tiež neverila a patrila som medzi tých, ktorí si myslia, že keď si na seba nahádžu krémy tak budú vyzerať večne mlado, ale nie je to pravda. Ani teda netreba navštevovať nejaké chirurgické zákroky a rôzne veci."

Stačí si nájsť dobrú kozmetičku, ktorá vám dobre poradí a chodíte tam minimálne dvakrát za mesiac. To som sa naučila ja a veľmi mi to prospieva a veľmi to prospieva mojej pleti. 

"Ja teda navštevuje MH beauty institute v Seredi a tiež IEM SPA, kde mi robia rôzne procedúry a hlavne sú to odborníci, ktorí mi dokážu perfektne poradiť. Tí mi ušetrili aj veľa peňazí za rôzne iné veci, ktoré ženy podstupujú v dnešnej dobe. "

Lenka Tekeljaková

Krásna modelka a podnikateľka Lenka Tekeljaková vyzerá ako bábika. Naozaj má dokonalú pleť a akékoľvek chybičky, či nedokonalosti sa jej vyhýbajú. Čo sa však týka starostlivosti o pokožku, drží sa určitej zásady, ktorá je pre ňu kľúčovou a môžete sa ňou inšpirovať aj vy. 

"Myslím, že patrím medzi tie konzervatívnejšie ženy a svoje beauty rutiny veľmi často nemením, práve naopak, ostávam verná odskúšaným veciam a to hlavne preto, že moje nároky na zloženie produktov, sú veľmi vysoké a skutočne kvalitných vecí je veľmi málo. Všetko čo si dám na svoju pleť mám totálne naštudované, poznám všetky ingrediencie, ktoré v krémoch byť majú a ktoré zas nie."

"Zásadne nepoužívam nič, čo má v sebe silikóny, parabény alebo sulfáty. Väčšina vecí, ktoré majú vpredu na obale veľkým napísané "Paraben Free" (a mysleli by ste si, že si kupujete niečo lepšie), sú na druhej strane zásobené o to viac silikónmi a sulfátmi. Vlastne úprimne, myslím si, že v tomto nie je nikto väčší freak ako ja. Dokážem stráviť v predajni aj hodiny. Lebo texty ingrediencií na zadných stranách krémikov sú síce malé, ale ak ich čítate na každom, tak tento lov na kvalitné produkty môže byť veľmi náročný."

Neprehliadnite: Vanessa svojou krásou čoskoro zatieni slávnu mamu: Andrea Verešová má doma princeznú, ktorej odovzdala tie najlepšie gény