Presunúť na hlavný obsah

Najinteligentnejšie ženy sa narodili v týchto znameniach: Ktorá povahová črta ich definuje?

Zábava

Na tieto ženy nedajú muži dopustiť. Ak sú s nimi vo vzťahu, cítia sa spokojne a vyrovnane. Sú totiž inteligentné, láskavé a za každých okolností sa snažia o maximálnu pohodu doma. Ste medzi nimi aj vy?

Túto ich povahovú črtu si muži mimoriadne cenia

Na tieto ženy nedajú muži dopustiť. Sú inteligentné, milé, presne vedia, čo od života chcú a vo vzťahu sú ideálnymi parnerkami. Hovoria veci narovinu, nikdy sa na nič nehrajú a všetko vám povedia tak, ako to cítia. Nemusíte pri nich fungovať v hádankách, ale skutočne máte jasne definované to, na čom ste. Toto je ich veľmi silná povahová črta, ktorú najmä muži dokážu oceniť. Nevznikajú tak totiž zbytočné hádky ani škriepky.

Mohlo by vás zaujímať: Nový priateľ usporiadal večeru na zoznámenie sa s jeho rodičmi: Takto mi dali jasne najavo, že medzi nich nepatrím

Sú zdravo sebavedomé, majú skvelý všeobecný prehľad a veria si. Azda aj preto si nepotrebujú niečo dokazovať a darí sa im v mnohých ohľadoch. Reč je o ženách narodených v znamení Raka a Panny.

To, že sú popri tomto aj rodinne založené je ich veľkým plusom. Mužom to už vo fáze zoznamovania príde veľmi atraktívne a sexi. Páčia sa im totiž ženy, u ktorých nadobudnú pocit, že raz budú dobrými mamami. Aj keď rodinu možno neplánujú, vnútorne senzory im toto zachytávajú. Keď sa stanú matkami, s deťmi majú skutočne pekný vzťah a trvá to až do dospelosti. Aj pri výchove sa riadia intuíciou, ktorá ich nikdy nesklame. 

Čítajte tiež:  Svoju budúcnosť som mala nalinajkovanú s týmto mužom: V istý moment som sa však začala zamilovávať do iného

Okrem toho sú aj dobrými milenkami, nechýba im vášeň a istá dávka tajomna. Toto všetko je esenciou ich výnimočnosti. Navyše sa v ich spoločnosti človek vždy veľmi dobre cíti. Sú prirodzené, autentické a majú aj skvelý zmysel pre humor. Pokiaľ máte takúto ženu po svojom boku, môžete si blahoželať. 

- Najčítanejšie -