Presunúť na hlavný obsah

Slovenka Broňa Gregušová má po boku idola mnohých žien: Odkedy je partnerkou Maria Cimmarra, jej život sa zásadne zmenil

Slovenské celebrity

Jedna z našich najkrajších Sloveniek očarila muža, ktorý je idolom žien po celom svete. Snúbenica Maria Cimmarra žiari ako nikdy predtým a odkedy je s hlavným hrdinom populárneho seriálu Skrytá vášeň jej život sa zásadne zmenil.

Jej život sa zásadne zmenil, no nikdy nepôsobila šťastnejšie

Finalistka Miss Slovensko z roku 2015, modelka a dnes už hrdá mama, Broňa Gregušová sa pred štyrmi rokmi, dala dokopy s predstaviteľom Juana Reysa z hviezdnej telenovely Skrytá vášeň. Kubánsky herec Mario Cimarro je mužom, ktorého množstvo žien považuje za idol a vždy bol v hľadáčiku nežnejšieho pohlavia. Keď sa dali s Broňou dokopy, ich láske nedávalo okolie veľmi šancu a mnohí si mysleli, že ide len o romancu. Oni však všetkým dokázali, že sú pre seba naozaj stvorení a nedávno oslávili štvorročné výročie.

"Šťastné štyri roky, láska. A ešte na ďalších bilión rokov s tebou. Milujem ťa, môj kráľ, viac ako včera a menej ako zajtra."

Cestu k sebe si našli vďaka Mariovej návšteve Slovenska, kedy ho nádherná Broňa totálne očarila. Začali spolu randiť a ona vymenila rodnú zem za americké Los Angeles. Dvojica veľa cestuje, užívajú si jeden druhého a rovnako aj malú dcérku, ktorá je vytúženým zázrakom. 

Prečítajte siTalentovaná Slovenka Nina Skalíková a známy raper pôsobia ako ukážkový pár: Ich vzťah paradoxne posilnilo odlúčenie

 

"Láska moja, môj milovaný zázrak, každý deň som vďačnejšia a vďačnejšia, že ťa mám. Milujem na tebe ale že úplne všetko. To aká si parťáčka, to akú máš povahu, bola by som tu do zajtra kebyže mám všetko menovať, tak len v krátkosti: Milujem ťa Briana si moje všetko, ďakujem, že si."

Odkedy je Broňa s Mariom jej život sa skutočne zásadne zmenil. Presťahovala sa, zasnúbila a stala sa mamou. Treba uznať, že rola materstva jej neuveriteľne pristane a naozaj jej pridáva na atraktivite. Známa kráska totiž žiari a vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým.

Čítajte viac: VIDEO: Tanečnica Iveta Tkáčová otvorila nové brány RDS Art Group: Nechýbali Nela Pocisková, Kristína Svarinská a ďalší

Vidieť, že je stále zaľúbená a to sa premieta aj do jej vyžarovania. Skrátka pri tejto dvojici možno len konštatovať, že spriaznené duše sa našli.