Presunúť na hlavný obsah

Halloween po slovensky: Známe krásky sa poriadne odviazali, outfitu známej missky sa však konkuruje ťažko

Slovenské celebrity

Halloweeen je sviatkom, kedy môžete byť čímkoľvek i kýmkoľvek. Stačí si vybrať. Čo si zvolili známe Slovenky?

Halloweenska atmosféra zaplavila sociálne siete, tento sviatok si plnými dúškami užívajú aj naše obľúbené tváre. Najviac sa odviazala speváčka Veronika Nízlová spolu so svojou sestrou Danielou. Ich kostýmom sa konkuruje len ťažko, obzvlášť tomu Veronikinmu. 

Veronika Nízlová  

Mama čoskoro ročnej Ney sa na Halloween premenila na sexi šelmu. Veronika siahla po nohaviciach a ultra krátkom tope s leopardím vzorom. V rovnakom vzore mala i čelenku, ktorá symbolizovala ušká. Kostým si jednoducho premyslela do posledného detailu, o čom svedčia aj zlaté doplnky v podobe opasku, náhrdelníka a prsteňov. Dala si záležať aj na make-upe. Zamerala sa najmä na efekt mačacích očí. V kostýme leopardice dokonale vynikla jej ukážková figúra, čo poviete? 

Prečítajte siNadčasové a predsa štýlové: Doplnky, ktoré treba mať vo svojej šatníkovej výbave

Daniela Nízlová

Do kostýmu sa obliekla i Veronikina dvojička Daniela. Rovnako ako jej sestra, aj ona čerpala inšpiráciu z ríše zvierat. Bola zajačik, ale s poriadnym nádychom temna. Twiinska siahla po čiernych trblietavých kokteilových šatách, v ktorých vyzerala absolútne perfektne. Dominantným doplnkom bola čelenka so zajačími ušami. Daniela celý look dotvorila fialovou parochňou a strašidelným make-upom, vďaka ktorému vyzerala ako zajačik vystrihnutý z hororového filmu.  

Saša Orviská

Halloweensku párty nevynechala ani sympatická moderátorka Alexandra Orviská, ktorá má svoj druhý domov v New Yorku. A práve tam oslávila Halloween. Zábavu si užila ako exotická hula tanečnica

Prečítajte siSexuálne hry, na ktoré nedajú páry, ktoré sú spolu roky dopustiť: Takto si v spálni udržíte vášeň a túžbu

Broňa Gregušová

O zábavu nemala núdzu ani čerstvá mamička Broňa Gregušová, ktorá si halloweensku zábavu užila spolu so svojou rodinou. Téma bola Batman! Misske to v tejto maske veľmi svedčalo, vďaka použitiu sýteho červeného rúžu do nej vniesla zmyselnú ženskosť.  

Halloweeensky outfit ktorej Slovenky sa vám páči najviac?

spolu hlasovalo 190 ľudí