Presunúť na hlavný obsah

Najčastejšie chyby, aké robíme pri líčení: Naučte sa make-up profesionálok a uberte si roky

Krása

Dobrý make-up dokáže dodať to najlepšie sebavedomie.

Trendy v oblasti make-upu hovoria jasnou rečou, v kurze je minimum make-upu. To však znamená, že svoju pozornosť musíte sústrediť na detaily. Kvalitná pleťovka, perfektné obočie a maskara. Veľa žien si však myslí, že sa líči správne, no najčastejšie chyby, ktoré robia sa odrazia vo výslednom make-upe. 

Čítajte tiež: Umývanie vlasov každý deň alebo každý druhý je bežné: Čo sa ale stane, keď si ich neumyjete podľa dermatológov týždeň?

Chyby pri líčení, ktorých sa ženy dopúšťajú

  1. Make-up, ktorý sa rozmazáva v dôsledku absencie podkladovej bázy
  2. Nesprávny odtieň make-upu. Väčšina žien volí tmavší, než reálne potrebuje.
  3. Otlačená maskara
  4. Príliš vykontúrované obočie
  5. Nevhodný odtieň a textúra rúžu

Učte sa od profesionálok

Majte na pamäti aspoň týchto základných päť krokov, vďaka ktorým svoj make-up zmeníte k lepšiemu a rozžiarite tvár i pohľad. Budete pôsobiť mladšie a rozžiarenejšie.

Podkladová báza potlačí póry a zjednotí tón pleti

Podkladová báza Shiseido Infinite Pearl Primer okamžite vyhladzuje póry a koriguje vzhľad mdlého a nerovnomerného tónu. Poskytuje 8-hodinovú hydratáciu a perleťovú žiaru, ktorá kopíruje lesk perál. Pleť je tiež chránená SPF 30, ako aj pred vonkajšími stresormi a znečistením.
Vo výsledku tiež predĺži nosenie make-upu tým, že potláča tvorbu prebytočného kožného mazu.

Perfektná pleťovka rozžiari

Správny odtieň make-upu zistíte podľa farby žily na zápästí. Ak je domodra, ste studený typ. Ak dozelena, ste teplý typ. Nezabudnite tiež, aby mal makeup aj výživnú hodnotu pre vašu pleť. Make-up Teint Idole Ultra Wear od Lancôme poskytuje 24 hodinové krytie a zároveň pôsobí odľahčujúco a komfortne, a to vďaka technológii Airwear™. Nová, zdokonalená verzia make-upu je obohatená o 81% séra, ochranného faktoru Urban Shield a SPF 25. Je odolný voči potu a obsahuje kyselinu hyalurónovú, moringu, vitamín E a pre-probiotiká pre dlhodobú hydratáciu a ochranu proti mestskému znečisteniu, ochranu kožnej bariéry.

Revolučná maskara pre natočenie rias

Riasenka pre objem a natočenie mihalníc Telescopic Lift od L'Oréal Paris spôsobila na TikToku doslova ošiaľ. Má intenzívnu farbu a perfektne natočí riasy, zahustí ich a dodá im dlhotrvajúci efekt. Výsledkom je maximálna dĺžka a neskutočný objem.

Intenzívna farba pier a hydratácia

Intenzívna farba a lesk s vinylovým efektom, 24h hydratácia a 6h opotrebenie, vzorec naplnený jazmínovým kvetinovým voskom s hydratačnými vlastnosťami: Rúž Dior Addict zvýrazňuje pery v jasných a žiarivých odtieňoch so senzačným leskom. 90% zložiek prírodného pôvodu.

Neprehliadnite: Najnovšie parfumy na jar 2023: Ak túžite spoznať niečo nové, tieto vône sa pre vás stanú návykové