Presunúť na hlavný obsah

Priateľkami boli ešte predtým, než sa objavili Charlieho anjeloch: Cameron Diaz a Drew Barrymore pri sebe stoja v dobrom i zlom

Zahraničné celebrity

Skutočné priateľstvo odoláva nánosom času a prenáša sa cez akékoľvek životné míľniky. Krásnym dôkazom tejto myšlienky sú Cameron Diaz a Drew Barrymore. Priateľkami sú od tínedžerskeho veku a prežili spolu snáď všetko.

Po prvý raz na seba Cameron a Drew narazili pred 30-timi rokmi, teda dávno pred natáčaním Charlieho anjelov (film vyšiel v roku 2000). Keď sa spoznali, Drew mala 14 a Cameron 16. "Stretli sme sa, keď som mala štrnásť a ona šestnásť. Pracovala som v kaviarni a ona bola juniorská modelka," prezradila Barrymore v živom vysielaní na Instagrame s tým, že s Diaz sú najlepšie kamarátky, ktoré si spolu prešli snáď všetkým.  

"Zažili sme narodenie, život, smrť, manželstvo, rozvod - vzostupy a pády, prácu, priateľov, cestovanie - nie je nič, čo by sme spolu nezažili," podotkla Barrymore. Cameron je totiž krstnou mamou Frankie, ktorú Barrymore porodila v roku 2014. Diaz bola i družičkou na Drewinej svadbe. 

"To, čo na našom priateľstve milujem, je fakt, že sme tu pre seba boli vo všetkých veľkých a dôležitých momentoch. Boli sme pri sebe aj v menej významných a bežných chvíľach a to je dôvodom, prečo sme také dobré priateľky," dodala Drew. 

Starnú s gráciou

Vo svete Hollywoodu sú ženy, ktoré obchádzajú ruky plastických chirurgov a odborníkov na estetickú medicínu, čoraz väčšou raritou. Cameron Diaz a Drew Barrymore sú teda svetlými výnimkami. 

Prečítajte si: Pred 16 rokmi sa zrodila svätá trojica: Paris Hilton vytiahla túto fotku, aký je dnes vzťah troch škandalóznych kamarátok?

Obe starnú s gráciou, jednoducho sa akceptujú také, aké sú. Nevadia im vrásky, nemajú potrebu meniť svoje tvárové črty ani problém zdieľať so svetom fotky bez make-upu a filtrov. 

V roku 2014 ale Cameron priznala, že botox skúsila, no krátko nato to hneď oľutovala. "Nejakým zvláštnym spôsobom mi to zmenilo tvár. Povedala som si, že: 'Nie, takáto byť nechcem'. Radšej uvidím svoju tvár prirodzene starnúť, než mať tvár, ktorá mi vôbec nepatrí," uviedla v minulosti Diaz s tým, že botox už nikdy nepodstúpi.  

Prečítajte si: Monica Bellucci krátko pred 60-tkou popiera zákony starnutia: Ktoré ďalšie herečky sa rokmi nemenia?