Presunúť na hlavný obsah

Cesta za snom o veľkej rodine z nich spravila silnejší pár: Meno ich bábätka je spomienkou na výnimočný deň

Zahraničné celebrity

Na jeseň čaká podnikateľku Chrissy Teigen a speváka Johna Legenda oslava 10. výročia svadby. To, že pri sebe ostanú v dobrom i v zlom, si sľúbili pri Comskom jazere v Taliansku. A práve z tejto romantickej destinácie si Chrissy odniesla inšpiráciu pre meno dcéry.

Svetový šoubiznis nemá veľa párov, ako je Chrissy Teigen a John Legend. Než sa v roku 2013 vzali, dva roky boli zasnúbení a štyri roky spolu randili. Pár tak tvoria necelých 16 rokov. Ich veľký deň D prebehol v romantickom Taliansku. Chrissy táto malebná krajina inšpirovala natoľko, že si z nej odniesla i meno pre budúce dieťa

"Boli sme na dovolenke. Vzali sme sa v Taliansku a stále som pozerala na hotel a jeho "Este". Potom som si povedala, že: 'Milujem meno Este'." Chrissy o výbere mena pre dcéru prehovorila v The Kelly Clarkson Show a ako ešte dodala, s "Este" ďalej pracovala. "Len som sa s tým pohrala a potom sme prišli na Esti."

Prečítajte si: Priateľkami boli ešte predtým, než sa objavili Charlieho anjeloch: Cameron Diaz a Drew Barrymore pri sebe stoja v dobrom i zlom

Esti Maxine Stephens prišla na svet 13. januára tohto roka a je vytúženým dievčatkom páru. Chrissy totiž podstúpila náročný proces umelého oplodnenia po tom, ako v pokročilom štádiu tehotenstva potratila. K bolestivej strate syna došlo v roku 2020. 

Teigen začala masívne krvácať a napriek snahe lekárov o chlapca, ktorému začala spolu s manželom hovoriť Jack, prišla. Pre dvojicu sa tým začalo najtemnejšie obdobie manželského života. Obaja čelili bolesti, s ktorou sa vyrovnávali skutočne ťažko. Nikdy ale neprestali držať spolu, vždy si boli oporou a práve táto krutá rana od života stmelila ich vzťah tou najsilnejšou silou.   

Dnes pôsobia šťastne, užívajú si svoje tri malé ratolesti najlepšie, ako vedia. Luna Simone má šesť, Miles Theodor dva roky a Esti Maxine takmer tri mesiace. 

Prečítajte si: Svadba Meghan Markle a princa Harryho sa stala nezabudnuteľnou: Jedného manžela predtým už mala a tá podoba s princom

- Najčítanejšie -