Presunúť na hlavný obsah

Po rokoch manželstva som chcela náš vzťah s mužom okoreniť: Nielenže ma vysmial, ale aj pomenoval vulgárnym slovom

Sex a vzťahy

Violin muž od začiatku bol zásadový a nie príliš odvážny, keď prišla reč na intímnosti. No nevadilo jej to. Vždy to vyvážili jeho iné dobré vlastnosti. Problém však nastal po rokoch, keď sa odcudzili a Viola dostala nápad ich vzťah okoreniť, no prestrelila. Alebo možno skôr jej manžel...

Obaja sme sa rokmi zanedbávali 

Viola mala svojho manžela Milana skutočne rada. Brali sa mladí a zamilovaní a dnes po dvadsiatich rokoch, keď už aj deti vyleteli z hviezda, ako sa hovorí, si museli nachádzať k sebe opäť cestu. Ako sama priznáva, obaja sa trocha zanedbávali, pretože život, deti, práca, povinnosti: „Poznáte to. Možno sme si na intímnosti mali nájsť čas, aj keď ho veľa nebolo. Na úkor ostatného, aby bolo obriadené, sme zabúdali na seba,“ prezrádza hneď na úvod. 

Mohlo by vás zaujímať: Mám úžasného manžela: Jednu vec však na ňom priam nenávidím, pretože zo mňa robí horšieho človeka

Chcela som si znova sex s ním a všetko, čo s tým súvisí, užívať

Jedného dňa dostala nápad, že by ich vzťah okorenila, oživila. Mala ešte len štyridsať a rozhodne sa nepokladala za starú a neatraktívnu. Starala sa o seba a ani jej muž nebol po rokoch na zahodenie. Chcela si znova sex s ním a všetko, čo s tým súvisí, užívať: „Tak som sa rozhodla, že ho jedného dňa prekvapím v novej spodnej bielizni. Najskôr romantická večera pri sviečkach, potom sex, na ktorý dlho nezabudneme. Dom bol prázdny, nič nám nebránilo, preto som ho chcela prekvapiť hneď po večeri priamo na stole alebo v obývačke,“ opisuje svoj nápad Viola.

Čítajte tiež: Urobila som všetko, aby som ho potešila: Po rokoch som zistila, že mi vzal všetko a ja som mu to

Sadla som si na neho obkročmo a potom som videla jeho zdesený výraz 

Keď nastal ten večer a jej manžel Milan bol prekvapený večerou pri sviečkach, keď prišiel z práce domov, neprotestoval. Jedlo bolo podľa neho výborné, dokonca sa na ňu usmial. No šok zažil o pár minút neskôr, keď si rozviazala šaty a pod nimi mala erotickú spodnú bielizeň: „Bola červená, nechýbali ani podväzky, dokonca som si odskočila aj pre topánky na vysokom podpätku. Začala som sa zvodne vlniť popi hudbe, ktorá nám v pozadí hrala a potom som si na neho obkročmo sadla. V tom som uvidela ten jeho zdesený výraz. Normálne ma zo seba zhodil na zem na koberec, vstal a začal nadávať, či mi už celkom preskočilo. Vraj čo za neprístojnosti tu stváram. Keby nás tak videli susedia cez okno. Alebo, čo ak by sa tam z ničoho nič zjavili naše dospelé deti. Vraj sme nikdy nič takéto nepraktizovali a prečo by sme mali na staré kolená s tým začínať. No cítila som sa taká ponížená ako asi nikdy v živote. Nakoniec aj pohoršená a ublížená, pretože ma počastoval aj vulgárnym slovom. Z toho som ostala ako obarená,“ hovorí o vývoji udalostí toho večera Viola. 

Neprehliadnite: Po rokoch som sa dozvedela pravdu o svojom manželstve

Nabudúce, keď mi to vraj bude chýbať, stačí len povedať

Po tomto incidente sa zavrela v ich spálni a dúfala, že Milan sa spamätá a príde sa jej ospravedlniť: „Prišiel, no uzavrel tento incident tým, že sa ospravedlnil len za to, ako ma nazval, vraj to tak nemyslel, že som ho vyprovokovala, keď som sa takto nemiestne obliekla alebo skôr vyzliekla. A vraj nabudúce, keď mi to bude chýbať, stačí povedať a urobíme to v našej posteli. Vraj čo sú toto za nápady. Akoby vôbec nechápal o čo mi išlo. Že sme si predsa mohli užiť obaja. Doteraz neviem, čo zlé som urobila. Ale po tomto, radšej už skutočne nič nové neskúšam,“ zatvára svoj príbeh plný nepochopenia Viola.