Presunúť na hlavný obsah

TOP destinácie známych Sloveniek: Kde trávia leto najkrajšie ženy nášho showbiznisu?

Slovenské celebrity

Ak hľadáte ešte inšpiráciu na letnú dovolenku, pozrite sa, na ktoré miesta nedajú známe Slovenky dopustiť. Sem rozhodne stojí za to sa pozrieť.

Kinga Puhová

Mojou obľúbenou dovolenkovou destináciou je Grécky ostrov Mykonos. Očarila ma na ňom unikátna architektúra, kľukaté uličky, malebné biele domčeky a tyrkysové pláže. Ostrov v sebe spája romantiku, panenskú prírodu, prekrásne pláže ale aj možnosti pre zábavu. 

Prečítajte si: Dcéra Andrey Verešovej je na pohľad nežná bábika, ale... Z toho, čo predvádza na svahu, padne sánka aj mužom!

Málokto vie, že k Mykonosu patrí aj neďaleký ostovček Dèlos, ktorý je jedným z najvýznamnejších miest Gréckej starovekej civilizácie. Ostrovček bol v roku 1990 zapísaný svetového dedičstva UNESCO. Pre mňa bol krásny zážitok vidieť staroveké sochy Artemis a Apolóna, vznešené chrámy a obdivuhodné amfiteátre. 

Veronika Vágnerová

Benátky, mesto blízko hraníc… tak čarovné a nádherné… kam cestujem  nielen pracovne ale aj s láskou.

Taliansko je pre mňa krajina, kde nielen riešim výrobu mojej značky topánok Vē, ale viem si aj oddýchnuť pri výbornom jedle, proseccu, káve krásnych zákutiach a dovolím si tvrdiť aj najkrajších mestách, ktoré dýchajú históriou a dobrou energiou.

Nina Nemčoková 

Za mňa určite Malta, jej hlavné mesto Valletta, pretože tam je krásne prostredie a mám na to príjemné spomienky, nakoľko to bola taká prvá destinácia, ktorú sme s priateľom navštívili.

Neprehliadnite: Syn Anastasie Kuzminovej prerástol všetkých v rodine: 16-ročný Jelisej sa približuje dráhe športovca