Presunúť na hlavný obsah

Títo muži nedokážu odpúšťať: Ak ich raz sklamete, cestu späť k nim si nenájdete

Partnerské vzťahy

Sú skvelými partnermi, no potrpia si na úprimnosť a vernosť. Pokiaľ ich v tomto smere sklamete, neodpustia vám, to je viac ako jasné.

Dôvera a vernosť sú pre nich vo vzťahu alfou a omegou

Sú veľmi spoločenskí, majú radi ľudí, len sa ťažšie zamilujú. Potrebujú totiž v živote istoty. A to rovnakov práci, ale aj vo vzťahu. Keď si niekoho k sebe hľadajú, trvá im naozaj dlhý čas, pokiaľ si ho pustia k telu. Boja sa totiž sklamania. Katastrofické scenáre sú niečo, čo majú vždy pred očami. A s tým nejako nedokážu pracovať. 

Neprehliadnite: Pravidlá v manželstve, ktoré by ste mali porušovať: Áno, v týchto prípadoch je to žiadané!

V partnerskom živote sa však o svoju polovičku vždy dobre starajú. Doprajú jej všetko na čo si spomenie. A to v emocionálnej, ale aj materiálnej rovine. Potreby človeka, ktorého milujú, vždy kladú nad svoje vlastné. To je veľmi vzácna vlastnosť a má ju snáď jediné znamenie zverokruhu. Ide o Panny. 

Avšak muži narodení v tomto znamení sú aj extrémne citliví na dôveru, loajalitu a pravdovravnosť. Keď im raz ublížite, môžete si byť isté, že pri vás nezostanú. Vernosť a oddanosť sú pre nich extrémne dôležité vlastnosti a od partnerky ich vyžadujú na 100%. Akýkoľvek aj malý prešľap v tomto nedokážu tolerovať. Skrátka nevedia odpúšťať a toto majú ako keby vo vlastnej DNA.

Mohlo by vás zaujímať: 10 pilierov stabilného manželstva: Čo by medzi dvomi nemalo chýbať, ak chcú spolu vydržať roky

Budú vás ľúbiť najviac na svete, dajú vám aj posledné, ale potrebujú mať vo vás bútľavú vŕbu, ktorá nerobí v tomto smere žiadne prešľapy.

Máte s týmito mužmi aj Vy takéto skúsenosti?

spolu hlasovalo 232 ľudí

Áno
147
Nie
85

- Najčítanejšie -