Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na nový týždeň 18.9.-24.9.: Laskyplné obdobie plné vášne aj spory a hádky, čo vás tento týždeň neminie?

Zábava

September je v polovici a prináša so sebou vlnu vášne, ale aj sporov a hádok. Odhaľte spolu s nami, čo si pripravil tento týždeň pre vás. Občas je dobré vedieť, čo nás zrejme čaká.

Baran

Tento týždeň budú Barani nabití prívalom energie, ktorá im určite pozdvihne náladu. Ich sebadôvera stúpne a budú sa cítiť pripravení zdolať všetky výzvy, ktoré sa im postavia do cesty. Využite túto pozitivitu, aby ste dosiahli pokrok v rôznych aspektoch svojho života.

'Čítajte tiež:  Sexuálna predohra, ktorá pomotá hlavu nejednému chlapovi: Ženy, ktoré robia tieto dve veci, majú u mužov vyhraté

Býk

Čaká vás obdobie stability a uzemnenia. Vaša praktická povaha vás prevedie rôznymi výzvami a umožní vám nájsť efektívne riešenia. Prijmite to a využite to ako základ na dosiahnutie vašich dlhodobých cieľov.

Blíženci

Vaša prispôsobivá povaha vás prevedie rôznymi výzvami, podporí osobný rast a rozšíri vaše obzory. Využite toto obdobie skúmania na rozšírenie svojich perspektív a vedomostí. Pamätajte však na svoju tendenciu rozhadzovať zbytočne vlastnú energiu. Mali by ste sa tiež zamerať na svoje priority a vyhnúť sa prílišnej veľkej rozlietanosti.

Rak

Starostlivá a empatická povaha z vás robí mimoriadne obľúbenú bytosť. Tento týždeň sa hviezdy zoradili, aby vám priniesli príležitosti na emocionálny rast a úspech. Váš milostný život bude kvitnúť. Aktuálne začína vaša cestu k úspechu a pohode.

Lev

Čaká vás týždeň plný vzrušujúcej energie a príležitostí. Tento nával entuziazmu vám umožní čeliť výzvam a pozdvihne vašu sebadôveru do nových výšin. Nezabúdajte však, že je nevyhnutné nájsť rovnováhu. Naozaj vo všetkom.

Panna

Je vhodný čas na to, aby ste uprednostnili emocionálne spojenia a intimitu. Ak ste vo vzťahu, zamerajte sa na pestovanie puta s partnerom prostredníctvom zmysluplných rozhovorov a spoločných zážitkov. Pre nezadaných je to skvelé obdobie na preskúmanie hlbokých spojení a hľadanie potenciálnych partnerov, ktorí sú v súlade s ich hodnotami a túžbami. 

Neprehliadnite: Bola krásna a sexy, no pekne ma zneužila: Zobral som ju na služobku, no to som ešte netušil, čo sa v nej skrýva

Váhy

Váhy sú známe svojou láskou k harmónii a vrodeným zmyslom pre spravodlivosť. Tento týždeň majú pre vás hviezdy špeciálny plán, ktorý ponúka príležitosti na vyváženie túžby po rovnováhe s vašimi ambíciami. Pokiaľ ide o kariéru, váš zmysel pre spravodlivosť a diplomaciu bude vašou najväčšou devízou. 

Škorpión

Pre tých, ktorí sú v dlhodobých vzťahoch, prichádza čas na hlboké rozhovory a príležitosť posunúť vaše spojenie do nových dimenzií. Toto je čas na obnovu vo vašom milostnom živote. Ak ste single, hviezdy naznačujú, že na obzore môžu byť vášnivé stretnutia a hlboké spojenia. Prijmite silu lásky a otvorte svoje srdce možnostiam.

Strelec

Váš dobrodružný duch vás prevedie rôznymi výzvami, podporí osobný rast a rozšíri obzory. Musíte však krotiť svoju netrpezlivosť.  Zostaňte odhodlaní, ale neponáhľajte sa, keď je nevyhnutné, inak sa nevyhnete zbytočným sporom a hádkam. Skúste sa viac sústrediť na seba a prítomnosť.

Kozorožec

Očakávajte príležitosti na postup a uznanie tvrdej práce. Verte svojim inštinktom. Pokiaľ ste uvažovali o zmene v práci, hviezdy vás povzbudzujú, aby ste využili túto príležitosť. 

Neprehliadnite: Pravidlá v manželstve, ktoré by ste mali porušovať: Áno, v týchto prípadoch je to žiadané!

Vodnár

Ste známi svojím pokrokovým myslením a jedinečným pohľadom na svet. Tento týždeň uprednostňujte fyzickú aktivitu a vyváženú stravu, aby ste si udržali hladinu energie a celkové zdravie. Začleňte praktiky ako je meditácia alebo jóga do svojho života, aby ste udržali svoje duševné a emocionálne zdravie pod kontrolou. Počúvajte svoje telo, odpočívajte, keď je to potrebné.

Ryby

Teraz sa váš život bude točiť okolo financií. Keď ste zvažovali investície alebo finančné aktivity, urobte dôkladný prieskum a počúvajte svoje vnútro. Prídu neočakávané možnosti, takže buďte v strehu a buďte pripravení túto príležitosť využiť. 

- Najčítanejšie -