Presunúť na hlavný obsah

Vytvarujte si zadok v priebehu 4 týždňov: Kombinácia týchto cvikov robí zázraky

Chudnutie a diéty

Keď túžite po pekne tvarovanom a sexi zadku, skúste sériu cvikov, ktorá naozaj funguje. Veľkou výhodou je, že ju zvládnete rýchlo, stačí vám len pravidelnosť!

Sexi zadok na počkanie vďaka jednoduchej rutine

Azda každá žena túži po peknom, okrúhlom zadku, len nie je úplne najľahšie ho dosiahnuť. Pritom stačí len vhodná kombinácia cvikov. Základom je zabudnúť na jednotvárnosť, či rutinu. Skrátka treba aj v tomto smere trošku variovať. Cvikmi, ako sú drepy, výpady, bulharské drepy či mŕtvy ťah, rozhodne docielite to, po čom túžite.

Čítajte tiež: Tri TOP potraviny, ktoré vám pomôžu spľasnúť brucho: Zaraďte ich do jedálnička a zmerajte si obvod pásu

My sme našli zostavičku, ktorá vám zaberie 7 minút denne, no pokiaľ sa jej budete držať mesiac, uvidíte na sebe krásne výsledky. Len teda treba ju robiť denne, tu neplatia žiadne výhovorky.

Ideálna kombinácia cvikov na zadok:

  • 1. minúta: klasické drepy
  • 2.-3. minúta: bulharské drepy
  • 4. minúta: mŕtve ťahy
  • 5. minúta: hyperextenzie
  • 6.-7. minúta: výpady

Takýmto spôsobom dokážete cekom rýchlo zdvihnúť, spevniť a posilniť zadok v priebehu niekoľkých týždňov. To, na čo sa pri tejto rutine musíte zamerať je však správny postoj a stabilita. Ak totiž cvik nerobíte správne, nesplní efekt, po ktorom túžite. Na to nezabúdajte a z tohto pravidla neupúšťajte. Radšej cvičeniu venovať o dve minúty viac, ale robiť ho poctivo, to je základ úspechu. 

Neprehliadnite: Stravovanie podľa veku: V tridsiatke treba zvýšiť príjem bielkovín, po štyridsiatke sa zamerajte vlákninu

Ktorej časti tela venujete pri cvičení najväčšiu pozornosť?

spolu hlasovalo 37 ľudí

Zadok
14
Brucho
21
Nohy
2