Presunúť na hlavný obsah

Ako bývajú známe Slovenky: Dnes je trend širokospektrálny, riadila som sa vlastnou intuíciou, nahliadnite do bytu Niki Lowrie

Slovenské celebrity

Pôvabná a krásna modelka Niki Lowrie žije už roky v Miláne, no svoj "base" má v Bratislave. Ako vyzerá jej domov a ktorý dizajnový kúsok je jej srdcovkou?

Čo pre teba znamená domov?

Nakoľko som už niekoľko rokov pracovne rozcestovaná, domov je pre mňa miesto, kde si večer zložím hlavu. Takto to pre mňa funguje dodnes. Musím sa však priznať, že moj “base” som vždy chcela mať a tak som si svoje miesto pokoja, môj domov, vytvorila podľa svojich predstáv, práve na Slovensku v Bratislave, kde sa vždy cítim ako doma.

Kto má najväčší vplyv na rozhodovanie o samotnom vizuáli domácnosti?

Keďže bývam sama aj interiér a celkový vizuál priestoru som vyberala sama.

Riadiš sa pri zariaďovaní trendami alebo skôr intuíciou a tým, čo je je ti blízke?

Myslím si, že v dnešnej dobe je trend veľmi širokospektrálny, ja som sa inšpirovala mojou vlastnou intuíciou. Páčia sa mi jednoduché a jemné vizuály interiérov, ktoré človeka tak rýchlo neomrzia a vytvoria pocit pokoja.

Prečítajte siNový lámač ženských sŕdc? Syn Daniely Peštovej zdedil všetku krásu po mame

Tvoje najobľúbenejšie miesto doma?

Jednoznačne kuchyňa aj keď to pre mnohých môže vyzerať príliš jednoducho. Avšak nad výberom materiálov, rozmerov, či farieb som rozmýšľala dlho. Je vyrobená na mieru do posledného detailu aj čo sa týka doplnkov.

Ktorý dizajnový kúsok je tvojou najväčšou srdcovkou?

Mramor v kuchyni. Bola som ho vyberať priamo v kamenárstve, kde mali skutočne obrovský výber farieb, či povrchovej úpravy.

Máš ešte vrámci bývania nejaké vysnívané zmeny, niečo do čoho sa plánuješ najbližšie pustiť?

Priznám sa, že kúpeľňa ešte nie je hotová, zatiaľ je tam len základná sanita a obklad, takže do toho sa chystám pustiť čoskoro.