Presunúť na hlavný obsah

Začala som chodiť s gynekológom: Po tejto skúsenosti som si povedala nikdy viac

Sex a vzťahy

Petra začala chodiť so svojím gynekológom a hoci sa to zdalo ako vtipný príbeh, ktorý raz budú hovoriť svojim vnúčatám, opak bol pravdou. Rýchlo pochopila, že zapliesť sa s ním bola veľká chyba.

Išiel a to zhurta, pozval ma na večeru 

Petra po dlhých rokoch zmenila gynekológa a hneď po prvej jeho návšteve si ho nevedela vynachváliť. Teda, keď prišla reč na jeho profesionálnosť a poctivosť, nedalo sa to porovnať s jej bývalým gynekológom, ktorý si podľa nej svoju prácu nerobil príliš dobre. No tento nový gynekológ bol zároveň skutočne sexi slobodný chlap, čo nebolo možné si nevšimnúť: „No vysvitlo, že nielen, že sa mi on páčil, ale aj ja som sa páčila jemu. Išiel na to zhurta, hneď po prvej návšteve ma pozval aj na večeru. Prišlo mi to aj smiešne, že sa ideme spoznávať na večeri, pričom práve videl moje intímne partie,“ prezrádza hneď na úvod Petra. 

Mohlo by vás zaujímať: Naletela som mu, pretože ma zasypával pozornosťou, no vykľul sa z neho perfektný manipulátor

Po dvoch mesiacoch sme tomu dali oficiálne šancu 

Večera a celkovo celý večer prebehol veľmi dobre, Petra sa cítila príjemne. Našli spoločnú reč, žiadne trápne ticho. Všetko sa zdalo byť perfektné: „Z jednej večere boli ďalšie, aj obedy až napokon sme tomu dali oficiálne šancu. Randili sme asi dva mesiace, než sa začali diať veci, to vám poviem. Nazvala by som to jednoducho, profesionálna deformácia,“ pokračuje vo svojom príbehu Petra. 

Nebolo by na tom nič, keby to nenavrhol uprostred predohry k sexu 

Podľa Petriných slov to začalo tak, že jej stále hovoril o všetkých gynekologických problémoch žien, ktoré môže mať aj ona. Mnohé z nich podľa neho aj mala: „Nechcem zachádzať príliš do detailov, ale v istej chvíli som podľa neho mala nejakú pohlavnú chorobu. Vraj ak dovolím, pozrie sa mi na to. No na tom by nič nebolo, keby to neurobil v rámci predohry k sexu, na ktorý ma samozrejme chuť hneď v tej chvíli prešla,“ poznamenáva Petra ďalej. Nakoniec sám uznal, že o žiadnu pohlavnú chorobu nešlo. 

Čítajte tiež: Keď som si s ním začala, priateľky ma varovali: Neposlúchla som, nakoniec som zistila, koho mám vo svojej posteli

Počúvať o tikaní biologických ohodín a schnutí orgánov rozhodne nebudem 

No jednoznačne to zaklincoval tým, keď Petre „taktne“ povedal, ak sa to vôbec dá, že je už dosť stará na prvé dieťa. Začal jej nenápadne podsúvať fakty o starších prvorodičkách. Brala  to tak, akože rozpráva o svojej práci a žije ňou: „No potom som pochopila, že je to mierené priamo na mňa. Hoci som sa snažila nereagovať, tie jeho reči začali vo mne vyvolávať stres. No a keď mi doslova povedal, že moje pohlavné orgány začnú čoskoro schnúť a mala by som konať, tak som veru aj konala. Poslala som ho k vode uprostred večere a utekala od neho tak ďaleko ako sa len dá. Po tomto som si povedala, že u mňa už žiadny gynekológ, akokoľvek dobrý, nemá šancu. No a ako bonus, opäť som si musela hľadať nového gynekológa,“ končí svoje rozprávanie Petra. 

Neprehliadnite: Myslela som si, že je to perfektný partner: Potom vyslovil túto jednu vetu a všetko zničil