Presunúť na hlavný obsah

Najväčšia skúška vzťahu Justina Timberlakea a Jessici Biel bude počas jeho turné: V záplave škandálov človek nikdy nevie

Zahraničné celebrity

Nadchádzajúce letné turné speváka Justina Timberlakeho by mohlo byť veľmi ťažké práve pre jeho manželku Jessicu Biel a ich dvoch synov. Mnohí si myslia, že to bude ich najťažšia skúška manželstva v záplave nie tak dávnych škandálov, ktorým známy spevák čelil.

Dnes ako zaľúbení tínedžeri 

Ako informuje portál lifeandstylemag.com, spevák Justin Timberlake a Jessica Biel mali na nedávnej oscarovej párty Vanity Fair v Beverly Hills oči len a len pre seba: „Vyzerali a správali sa ako dvaja zamilovaní tínedžeri. Držali sa za ruky, robili si navzájom selfie a túlili sa na gauči celú noc,“ popísal ich správanie jede zdroj, ktorý tam bo tiež prítomný. Faktom však je, že táto slávna dvojica spolu prečkala nejednu búrku. 

Mohlo by vás zaujímať: Justin Timberlake oslavoval 43 rokov: Jeho manželka, Jessica Biel, zverejnila video s romantickými momentmi z ich vzťahu

Škandál o údajnej nevere 

Justinove škandály v podobe toho v roku 2019, kedy bol odfotený so svojou hereckou kolegyňou, Palmerou Alishou Wainwright, ako sa držia za ruky v bare v New Orleanse. To musel byť pre Jessicu veľký šok. Všetci však vieme, že ich manželstvo to ustálo a spevák sa za svoje správanie ospravedlnil s tým, že to bola silné pochybenie v úsudku. Či a ako sa Jessice v súkromí kajal, to ž vedia len oni dvaja. 

Čítajte tiež: Vďaka manželke je z neho lepší muž i otec: Justin Timberlake a Jessica Biel sú svoji už 10 rokov

Škandál o údajnom dieťati a potrate 

Ďalší škandál uzrel pre Justina svetlo sveta len minulý rok, keď Britney Spears vydala svoje monografie. V tých odhalila, že počas ich vzťahu ju Justin párkrát podviedol a dokonca s ním bola aj tehotná. On ju však mal poslať na potrat. Nuž sami uznáte, že škandály takého typu by nenechali chladnou žiadnu manželku. No zdá sa, že Jessica má veľkú trpezlivosť a stojí po boku svojho manžela tak či tak. 

Neprehliadnite: Mysleli si, že je podvádzaná, ona však bola v radostnom očakávaní. Hollywoodska kráska porodila bábätko

Najťažšia skúška manželstva už toto leto 

No v záplave týchto škandálov si nielen fanúšikovia kladú otázku, či ich manželstvo a rodina ustojí nadchádzajúce Justinovo letné turné, ktoré podstúpi bez Jessici a ich dvoch synov. Mnohí tvrdia, že to bude vôbec ich najťažšia skúška manželstva vôbec: „Bude to pre nich ťažké, Jessica a chlapci však budú Justina navštevovať, ako len budú môcť,“ uviedol na záver zdroj z okolia slávnej dvojice.