Presunúť na hlavný obsah

Sex s manželom mi prestal stačiť: Nakoniec som sa uchýlila k tomu jedinému, čo som mohla, aby som sa vyhla nevere

Sex a vzťahy

Adela sa v istom bode svojho manželstva pristihla, že okrem sexu s manželom dychtí aj po celkom iných, sólo veciach v intímnej sfére. Sex s manželom jej jednoducho prestal stačiť.

Naša známa Adela na nás pred časom bez okolkov vybalila pri jednom intímnejšom rozhovore pri piatkovom pohári vína repertoár svojich odporúčaní ako si v intímnom živote dopriať viac. Boli sme prekvapené, kde na to prišla a odkiaľ má toľko vedomostí, nakoniec sme zistili, že sú to jej vlastné skúsenosti. Tak sme sa započúvali do jej príbehu, ktorým prekvapila. 

Mohlo by vás zaujímať: V sexe sme s manželom objavili nový druh rozkoše: Keby som vedela, čo nám to prinesie, urobili by sme to už dávno

V istom bode som si uvedomila, že sex s ním mi nestačí

Adela nedávno oslávila 35-ku  a treba povedať, že je to kus krásnej a sexi ženy, ktorá to vie aj predať. Jej manžel Milan tiež stojí za hriech, ak to môžeme takto skonštatovať. Preto by sme čakali, že o vzrušenie v ich manželskej posteli núdza nebude. Opak je pravdou: „Nuž, v istom bode nášho päť ročného manželstva som si uvedomila, že sex s ním mi viac nestačí. Nie, nebolo to zo dňa na deň, že som sa zobudila a stala sa zo mňa nejaká nymfomanka Ani jedno, ani druhé. Jednoducho som do tohto stavu dospela postupne. Milan si myslel, že sa nemám na čo sťažovať, ibaže mala. Najskôr som sa hanbila, že mi sex s ním nestačí. Potom som sa mu to odvážila načrtnúť, ibaže to bral na ľahkú váhu. Tak som sa začala venovať sebe samej v intímnom živote viac a bez jeho vedomia,“ priznáva hneď na úvod Adela, na ktorú by sme to veru nepovedali. 

Po self aktivitách som však mala chuť aj na neho 

Podľa je slov to začalo len častejšou masturbáciou, keď bola doma sama a on Milan sa venoval svojim koníčkom. Po týchto „self aktivitách“ však mala chuť aj na svojho manžela, takže ho poslušne čakala a on ju tiež neodmietol. Avšak netušil, že to nebolo len také spontánne, ale že si k tomu skvelému sexu medzi nimi dopomohla samostatnou predohrou. A ako Adela priznala, stávalo sa to opakovane bez jeho vedomia. 

Čítajte tiež: Z nevinnej zábavky, ktorou sme si chceli okoreniť milostný život sa vykľula závislosť: Po tomto som si povedala dosť!

Mala som výčitky, ale jedna časť mňa sa tešila 

Potom jej prestalo stačiť aj toto a vyskúšala zájsť do obchodu s erotickými pomôckami, kde sa rozhodla pre jedny z noviniek na trhu a doma ich pre každý prípad pred manželom skryla, aby nemusela nič vysvetľovať, nakoľko si nebola istá, ako by zareagoval: „Bolo to moje malé špinavé tajomstvo, ako sa hovorí. Musím sa priznať, že hoci som mala tak trocha výčitky svedomia, že o tom nevie, jedna časť môjho ja sa tešila, že mám tajomstvo, ktoré je len moje. Napokon všetci máme jeden pred druhým isté tajomstvá, o ktoré sa nepodelíme, dokonca aj v manželstve. Môžete nesúhlasiť, ale je to môj názor,“ hovorí Adela ďalej. 

Neprehliadnite: Nesplnené sexuálne fantázie ma prinútili môjmu mužovi zahýbať: Nestačil mi jeho brat, zašla som ešte ďalej, hoci ho milujem

Lepšia alternatíva ako nevera

Jej tajomstvo zašlo však ešte ďalej, keď Adela objavila čaro porna: „Nuž áno. Jednej noci, keď Milan po jednom kole sexu zaspal ako kojenec a mne jednoducho znova nestačilo a vedela som si predstaviť aj ďalšie kolá, som sa rozhodla si sex pozrieť na notebooku. Bolo to skutočne vzrušujúce, pretože som stále myslela na to, čo ak sa Milan prebudí a bude mať hľadať. Doposiaľ som sa všetkým intímnym, erotickým aktivitám venovala len, keď nebol doma. No skúsila som to raz, potom druhýkrát a opakovane. Ostala som pri tom aj pri všetkom ostatnom a poviem to na rovinu. Prestala som sa preto cítiť vinná. Povedala som si, no a čo, tak to chcem v tomto veku, období viac než môj manžel, no napriek tomu som o neho v sexe nestratila záujem. A koniec koncov je to rozhodne lepšia alternatíva ako ho začať podvádzať, na čo som sni nepomyslela,“ objasňuje na záver naša známa Adela.