Presunúť na hlavný obsah

Slovenka roka 2016: Adriana Kmotríková v prítomnosti iných zažiarila, Mária Čírová predviedla niečo úžasné!

Slovenské celebrity

Odovzdávanie cien na udalosti Slovenka roka 2016 bolo plné krásnych a úspešných Sloveniek. Naše známe ženy svojím výberom outfitov opäť nesklamali.

Adriana Kmotríková

Moderátorka Adriana Kmotríková si na výbere svojich šiat nechala naozaj záležať. Dlhé trblietavé modré šaty Adrianinu ženskú postavu perfektne zvýraznili. Outfit doplnený malou striebornou kabelkou bol svojím leskom jednoducho neprehliadnuteľný.

Prečítajte si: Krásne Slovenky to jednoducho majú v krvi: Ultraštíhla Zora Czoborová, Dominika Cibulková hviezdila!

Mária Čírová

Speváčka Mária Čírová prišla v jednoduchých čiernych šatách, ktoré štýlovo dotvorila bielou, perleťovou bomber bundičkou. Výberom pánskych lakovaných topánok, a tmavého rúžu opäť raz dokázala, že výnimočnosť sa skrýva v detailoch. Mária nás príjemne prekvapila nielen svojím outfitom, ale hlavne úžasným vystúpením s piesňou Unikát. Tlieskame!

Petra Ficová

Fotografka Petra Ficová nás svojimi jednoduchými, a zároveň rafinovane ženskými šatami z dielne Ivany Mentlovej dostala. Ani Petra pri výbere outfitu nezabudla na doplnky v podobe ružovej clutch kabelky, a lodičiek telovej farby. Bodkou za celým outfitom sa stal práve jej výrazný červený rúž. 

Mohlo by vás zaujímať: Prominentná fotografka Petra Ficová: Vieme, čo nesmie chýbať v šatníku tejto štýlovej Slovenky!

Alena Heribanová

Bývalá moderátorka Alena Heribanová zvolila dlhú čiernu róbu z dielne Fera Mikloška, ktorú zaujímavo doplnila masívnymi striebornými náušnicami. Práve v tomto elegantnom outfite si počas večera prevzala mimoriadne ocenenie za prácu kultúrnej diplomatky. Gratulujeme!

Celeste Buckingham

Speváčka Celeste Buckingham prišla na odovzdávanie cien ako skutočná žena. To, že láska robí divy, je v prípade Celeste neodmysliteľným faktom. Speváčka žiari, a rovnako je to aj v prípade jej outfitu. Zlaté šaty s priesvitnými rukávmi boli pre speváčku tou správnou voľbou.

Sisa Lelkes Sklovská

Výrazná osobnosť si zaslúži výrazné šaty. Speváčka Sisa Lelkes Sklovská zvolila takmer kráľovskú zlatú róbu. Lesk a doplnky v podobe zlatých náušníc so speváčkinu charizmou a vyžarovaním jednoducho ladili.

Prečítajte si: Energická diva Sisa Sklovská a jej recept na štíhlu líniu a šťastný život: Jej zmýšľanie vás (ne)prekvapí!

Lina Mayer

Speváčka Karolína Majerníková, známa pod umeleckým menom Lina Mayer stavila na jednoduchú bielo – čiernu kombináciu. Biele nohavice v kombinácií s tričkom s volánovým zakončením Lina štýlovo doplnila čiernymi lodičkami, a čierno-bielymi náušnicami. Speváčka výberom outfitu len potvrdila, že jednoduchosť sa stále nosí. 

Mohlo by vás zaujímať: Bývalé missky pokope: Silvia Chovancová Lakatošová nestarne, Anna Amenová vyzerá čoraz lepšie!

Ktorej z krásnych Sloveniek to najviac pristane?

spolu hlasovalo 1296 ľudí


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus