Presunúť na hlavný obsah

Viete, kto je táto žena? Známa slovenská herečka popiera zákony prírody, a nestarne!

Slovenské celebrity

Herečka sa ani po rokoch nezmenila, čo všetko stojí za jej prirodzenou krásou?

Ak ste na obrázku spoznali známu herečku Karin Haydu, klobúk dole! Pri pohľade na úspešnú herečku by sme netipovali, že táto krásna, a energická žena oslávi už čoskoro štyridsiatku. Karin akoby popierala zákony prírody, a jednoducho zostáva aj po rokoch nezmenená.

Prečítajte si: Nádherná Karin Haydu neustále prekvapuje: Pozrite si, čo také prezradila zo svojho súkromia!

Karin sa nedávno zúčastnila dobročinnej akcie Misia 05, kde nám tajomstvo svojej krásy v rozhovore prezradila: „Chodievam na bicykel, jazdím na inline, a v podstate už dlhšiu dobu behávam. Športu sa intenzívne venujem, no zároveň priznávam, že kedysi to bolo intenzívnejšie, ale po drobných zraneniach som si musela dať pauzu.“

Na herečkinom tele sa však žiadna pauza neodrazila, a ešte v ten deň aj ona sama vysadla na bicykel, aby podporila dobrú vec.

Charizma, ktorá z Karin vyžaruje, pochádza zrejme aj z iného zdroja, ktorým je práve ochota pomáhať. „Často sa zapájam do charity, možno až 60 – 70% do roka trávim na rôznych charitatívnych podujatiach, a snažím sa čo najviac pomáhať, pokiaľ sa dá.“

Mohlo by vás zaujímať: Slávni kuriéri počas Misie 05 vyzbierali slušnú sumu: Takto pomáhali známe osobnosti!

Herečka je dôkazom toho, že chuť pomáhať v kombinácii so športom, a zdravým životným štýlom, sa na vašom výžarovaní určitým spôsobom skôr, či neskôr jednoducho odrazí.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus