Presunúť na hlavný obsah

Čo mnohé ženy taja, krásna moderátorka Fashion TV, Jasmina Alagič, priznala naplno

Krása

Je mladá, krásna, cieľavedomá a stojí si za svojim. Krásne pery moderátorka dostala do vienka, ale i tak sa rozhodla pre malé vylepšenie. Minulý týždeň absolvovala na známej klinike krásy v Pezinku výplň pier.

Ako hovorí: „Vždy sa mi páčili veľké, plné pery a tá moja horná bola o niečo menšia ako spodná. Bolo to poznať hlavne pri rozprávaní a usmiatí sa.“ Pozná mnohé ženy, ktorých pery sú plné a zároveň prirodzené, a za všetkými stojí práve majiteľka Inštitútu estetickej medicíny, MUDr. Alena Pallová.

Moderátorka Fashion Tv Jasmina Alagič pri svojej návšteve v IEM v Pezinku.

Tú osobne pozná, preto sa rozhodla zveriť sa do jej rúk. „Jasminka má svoje pery veľmi pekné, dobre tvarované, v jej prípade išlo hlavne o objem a hydratáciu. Kyselina hyalurónová, ktorej využitie v estetickej medicíne považujem za jeden z prevratných objavov, dokáže korigovať pery, nádherne ich vypĺňa, dodáva im už spomínanú  hydratáciu. Okrem toho, IEM je školiacim strediskom pre jej aplikáciu do pokožky. Mojím cieľom je hlavne prirodzenosť a spokojnosť našich klientov, preto vždy pred samotnou aplikáciou je dôležitá konzultácia a rozhovor s klientom, kde preberiem všetko od jeho predstáv až po obavy.“: hovorí MUDr. Pallová.

MUDr. Pallová pri aplikácii kyseliny hyalurónovej.

Medzi najčastejšie príčiny odkladania tejto procedúry je práve strach z bolesti. „Strach  a rešpekt pred injekciami som mala i ja, nakoniec sa ukázalo, že boli viac-menej neopodstatnené. Nie je to nič, čo by ste necítili, tá “bolesť“ je znesiteľná, trvá asi 1-2 minútky. Je to však minimum z toho, ako som si predstavovala a výsledok rozhodne stojí za to.“

 

Aplikácie kyseliny hyalurónovej sa klienti nemusia obávať. Na pery sa pred ošetrením nanáša  anestetický krém a takisto aj samotná výplň obsahuje lidokaín, čo je lokálne anestetikum, najbežnejšie celosvetovo používané obzvlášť zubármi, ale aj inými odbornými lekármi. Preto je ošetrenie minimálne bolestivé.

Na záver mladá a úspešná moderátorka dodáva: „Týmto chcem prelomiť bariéru a predsudky voči estetickým ošetreniam. Sú tu na to, aby pomohli dokorigovať, čo sa prírode moc nevydarilo, odstrániť pocity menejcennosti, posilniť sebavedomie žien, ale i mužov. Takéto zákroky sa dajú urobiť vkusne a jemne, tak, že veľakrát si to okolie ani nemusí všimnúť. Vy však budete vo vnútri a automaticky aj navonok spokojnejšia, krajšia, sebavedomejšia...“

 

„IEM treba zažiť. Je úplne iné ako ostatné zdravotnícke zariadenia. Prídete raz a budete sa vracať znova a znova,“ hovorí Jasmina o svojej návšteve v IEM.

O Inštitúte estetickej medicíny

Inštitút estetickej medicíny je špičkové medicínske zariadenie vedené primárkou MUDr. Alenou Pallovou. Poskytuje široké spektrum zákrokov z oblasti korektívnej dermatológie, laserovej dermatológie, lekárskej kozmetiky, redukcie hmotnosti, plastickej chirurgie, cievnej chirurgie a ďalšie služby v oblasti krásy a zdravia. Zákroky prostredníctvom najmodernejšieho technického vybavenia realizuje MUDr. Alena Pallová alebo MUDr. Lucia Drahovská a skúsený tím zdravotníckeho personálu IEM. O kvalitách služieb IEM sa presvedčilo už mnoho známych osobností  nielen z mediálneho prostredia.

Viac o IEM nájdete na stránkach:
www.iem.skwww.vekjelencislo.skwww.facebook.com/InstitutEstetickejMediciny, ako aj na Instagrame #institutestetickejmediciny.

- Najčítanejšie -