Presunúť na hlavný obsah

Tipy na dekoratívnu kozmetiku v sýtych farbách červenej a ružovej: Naučte sa nosiť symbol sebavedomia

Krása

Valentín sa neodmysliteľne spája s červenou a ružovou. My vám ukážeme, že tieto odtiene sa rozhodne oplatí využiť nielen v tento výnimočný deň.

Červená je zárukou sexepílu. Muži sa jej boja, no zároveň ich červená na ženách nesmierne priťahuje. Farba, ktorá znázorňuje vášeň, oheň a evokuje nezabudnuteľné dobrodružstvo.

Červená je symboolom sexepílu a sebavedomia

Na červenú si ešte stále trúfne len hŕstka žien. Sýty červený rúž na perách pritom zvýrazní tvár ženy viac ako ktorýkoľvek make-up či bronzer. Rovnako pôsobivé dokáže byť červený lak na nechtoch. Ten už dlhší čas potvrdzuje, že detaily robia zázraky. Kúsok červenkastej alebo ružovkastej sa oplatí využiť aj na partii, kde sa nachádzajú líčka. Jemný nádych tohto odtieňa vykúzli zdravú pokožku. 

Prečítajte: Pozrite sa, ako dodáže typ líčenia zmeniť vaše črty tváre: Tieto druhy mejkapu vám zvýraznia vždy inú časť

Ak červený rúž, tak podľa farby zubov

Spomedzi trendov v červenej kraľuje jednoznačne červený rúž. Nie je pravda, že ženám nepristane. Je potrebné riadiť sa predovšetkým zafarbením zubov a podľa toho si vybrať adekvátny odtieň.

Čím belšie zuby máte, tým viac môžete riskovať, čo sa týka odtieňov. Môžete siahnuť aj po výraznej a sýtej ružovej. Mimochodom, tieto dve (rovnako sýte) farby môžete štýlom tzv. color blockingu mixovať vzájomne a výsledok stojí za to. Veď koniec koncov posúďte sami.

- Najčítanejšie -