Presunúť na hlavný obsah

Nahliadnite do šatníka štýlovej Slovenky Aleny Pallovej: Riaditeľka estetickej kliniky a jej luxusné kúsky

Slovenské celebrity

Riaditeľka kliniky estetickej medicíny je veľkou milovníčkou módy. Pri pohľade na jej štýlové outfity, budete chcieť vlastniť jej módne kúsky doma!

Inšpirujte sa šatníkom celebritnej lekárky, ktorá je známa svojím vycibreným vkusom. Nahliadnite do jej luxusného šatníka, ktorý naozaj stojí za to.

Mohlo by vás zaujímať: Známe Slovenky na červenom koberci: Lekárka Alena Pallová ohúrila šatami, neprehliadnuteľná Zora Czoborová

Luxusné kúsky

Alena Pallová je známa svojimi luxusnými kúskami od špičkových značiek a návrhárov. Riaditeľka estetickej kliniky obľubuje zvieracie vzory a obtihnuté strihy. Pri pohľade na jej ukážkovú postavu, sa niet čomu čudovať.

Sexi kostým 

Módna diva, ktorá vždy vie ako zaujať. Aj tak by sa dala opísať celebritná lekárka, ktorá svojím vkusom stále prekvapuje. Medzi jej osvedčené klasiky patria sexi kostýmy, ktoré dýchajú pánskym štýlom.

Štýlové vychytávky

Alena vždy zažiari v najnovších kúskoch, ktoré na sebe predvedie. Nebojí sa experimentovať, či použiť výrazné farby. Jej moderné outfity sú vždy tip-top zladené a riaditeľka estetickej kliniky sa vďala jej vkusu zaraďuje medzi najštýlovejšie slovenské celebrity.

Dokonalé róby

Keď sa známa lekárka objaví na spoločenskej akcii, vždy patrí medzi najlešie oblečené celebrity. Najmodernejšie strihy a zvodné kúsky na nej vyzerajú veľmi vkusne a Alena je vďaka nádherným róbam neprehliadnuteľnou ozdobou udalosti.

Výrazné farby

Alena je milovníčkou kvalitných materiálov a výrazných farieb. Spomedzi ostatných žien vyniká svojím nezameniteľným vkusom a odvahou nosiť žiarivé odtiene. V jej šatníku nájdete krvavo červené šaty alebo krikľavo modrý kabát, ktorý vzbudí pozornosť.

Prečítajte si aj: VIDEO: Najväčším trendom jarnej sezóny sú otvorené rukávy a volány: Inšpirujte sa a spestrite si šatník

Potrpí si na detaily

Na ulicu vyjde oblečená len v najmodernejšom outfite, ktorý tvoria štýlové doplnky a detaily. Ikonický kryt na telefón, luxusné kabelky, či trendy čižmy nad kolená patria k jej najlepším vychytávkam.

- Najčítanejšie -