Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Pôvabná misska Jeanette Borhyová o vášni k športu: „Každá žena sa musí nájsť v tom, čo jej najviac vyhovuje“

Slovenské celebrity

Slnečné ráno sme strávili v spoločnosti krásnej missky Jeanette Borhyovej, ktorá nám porozprávala o jej športových začiatkoch a zdravom životnom štýle.

Príjemné stretnutie so Jeanette sme si naplánovali v prírode pri jazere s krásnym prostredím. Priam idylické slnečné ráno bolo skvelým miestom na rozhovor, v ktorom nám krásna misska porozprávala o jej vášni k športu. Spoločnosť nám robil aj domáci miláčik a zároveň neoddeliteľná súčasť jej života, psík Elsa. Pozrite si náš rozhovor, v ktorom sa dozviete aj to, akým športom podľahla Jeanette najviac.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Najkrajšie fanúšičky hokeja priamo v akcii: Tieto missky vás zaručene rozpália!

Aktívny pohyb od útleho detstva

Ten, kto pozná pôvabnú Jeanette Borhyovú vie, že je veľkou milovníčkou športu a zdravého životného štýlu. Opýtali sme sa jej preto, kde to všetko začalo. „Venujem sa športu už odmalička, vzhľadom na to, že som k tomu bola vedená už od útleho detstva. Tancovala som ľudové tance a neskôr som hrávala volejbal. Nejako ma to stále ťahá k tomu a neviem si už predstaviť, že by som sa nehýbala,“ začala rozhovor sympatická Jeanette. 

Vyskúšala viacero druhov športu

Počas svojho doterajšieho pôsobenia si prešla viacerými druhmi športu, aby zistila, čo jej vyhovuje najviac. Krásna misska nám prezradila, ktorý pohyb si obľúbila natoľko, že sa mu venuje dodnes. „Tak naozaj som skúsila už všetko, ale každý druh športu ma niečo iné do seba. Nedá sa povedať, že je niečo, čo by som úplne milovala a najviac nenávidela. Myslím si však, že medzi také moje najobľúbenejšie patrí behanie, joga a tiež cvičenie s trénerom,“ priznala s úsmevom. 

Keď je cvičenie zároveň oddychom

Práve tieto druhy športu si zamilovala vďaka prepojeniu pohybu a relaxácie. Inšpirujte sa touto sexi blondínkou, pre ktorú je cvičenie zároveň oddychom. „Dokážem pri tom najviac vypnúť. Pri joge ide o to, že jediný nástroj, s ktorým tam cvičíme je vlastne naše telo a naša hlava. Pri behaní človek dokáže úplne dokonalo vypnúť, takže je to super.“

Skvelá rada od Jeanette

Jeanette je skvelým príkladom, že pravidelnosť v športe sa naozaj oplatí. Zároveň však priznala, že to, čo vyhovuje jej, nemusí iným a preto je najdôležitejšie nájsť si v pohybe vlastný systém a postupnosť. „Pravidelne cvičím minimálne trikrát do týždňa, ale snažím sa každý deň. Každá žena sa musí nájsť v tom, čo jej vyhovuje,“ poradila úprimne.

Inšpirujte sa: Známe slovenské mamičky, ktoré nás ohúrili dokonalými telami: Čo sa skrýva za tajomstvom týchto sexi krások?

Zdravá výživa

Zdravý životný štýl ide bezpochyby ruka v ruke so zdravou stravou. Športovo nadaná kráska je zástankyňou správne vyváženého jedla a v jej jedálničku nájdete kvalitné potraviny. Tak ako v živote, aj v strave si však treba nájsť vyváženosť a harmóniu. Pri pravidelnej konzumácii zdravých jedál si teda občas môžete dopriať aj menšie zhrešenie, čo potvrdila aj známa misska. „Som toho názoru, že treba si občas dopriať. Takže určite to treba vykompenzovať tak, aby bolo aj aj,“ ukončila rozhovor s pozitívnymi slovami.

Feminity TV: Jeanette Borhyová nám porozprávala, aký druh športu si zamilovala najviac