Presunúť na hlavný obsah

Skutočný príbeh: Svoje dieťa som chcela zneužiť, aby som si zabezpečila lepší život, toto som však nečakala

Sex a vzťahy

Ako dieťa som bola stále nespokojná, že mi rodičia nedokázali zabezpečiť život v prepychu. Keď som dospela snažila som sa o to, aby som si ho zabezpečila sama. Najistejšou investíciou bolo pre mňa tehotenstvo. Či sa vyplatila, to sa dozviete...

Život bez peňazí nebol pre mňa životom

Natália (30) bola svojimi rodičmi vždy uprednostňovaná na úkor svojich súrodencov. Mylne ju podporovali v presvedčení, že je tá najlepšia a má vždy naviac bez toho, aby sa musela o to zaslúžiť. “Niekedy im to v duchu vyčítam, hoci viem, že za všetko si môžem sama. Keď som dospela, mala som šancu zariadiť si život. Vždy máte na výber, ja som si zvolila tú pohodlnejšiu cestu, ktorá má rýchlo doviedla a utvrdila v tom, že len život s peniazmi je život,” priznáva dnes už Natália s celkom inými prioritami.

Mohlo by vás zaujímať: Svoj vzťah som si zničila krátko po zásnubách: Tesne pred svadbou to vzdal kvôli jedniej chybe

Bola som s tým, kto mi mohol ponúknuť viac

Natália striedala mužov podľa toho, kto jej vedel ponúknuť viac. Pokladala to za normálne, že chce od života všetko. Tak prešla viacerými vzťahmi, v ktorých figurovala ako zlatokopka. “Moji rodičia mi nepovedali nič. Dokonca som im zo “svojich” peňazí zaplatila aj drahú dovolenku, na ktorú by sa nikdy neboli dostali, a oni boli vďační. Svoj nesúhlas však dávali najavo moji  súrodenci, s ktorými som sa kvôli svojmu životnému štýlu veľmi odcudzila. Pokladala som ich za hlupákov a chudákov, ktorí mi len závidia. Vtedy som si neuvedomovala, že za tú hlupaňu a chuderu som bola ja...,” prezrádza svoje vtedajšie zmýšľanie ďalej.

Čítajte tiež: Kvôli tomuto si ma dodnes nevzal za manželku: Mám s ním napriek tomu ostať?

Keď som sa rozhodla otehotnieť, nerátala som s týmto...

“Pri poslednom partnerovi som už prekročila tridsiatku a vedela som že mladšia už nebudem. Preto som sa rozhodla poistiť svoj blahobyt dieťaťom. Myslela som si, že si ma vezme a ako jeho manželka budem vážená a mať prístup k jeho bankovému kontu. Ale som sa prerátala a ostala v nemom úžase, keď mi s úsmevom na perách povedal, že on by si takú ženu ako ja nikdy nevzal a s tým dieťaťom nemá nič spoločné. Dal mi dokonca peniaze na potrat ani o korunu viac. Peniaze som vzala a celá zúrivá odišla,” opisuje Natália.

Neprehliadnite: Moja dospievajúca dcéra ma takto oklamala: Vďaka jej klamstvu sa nám podarilo zlepšiť vzťah

Potom sa však stalo niečo oveľa krajšie

Na potrat Natália nakoniec nešla. Keď počula ozveny srdca svojho dieťaťa, nedokázala to. Avšak vedela aj to, že sama to nezvládne. K rodičom sa vrátiť nechcela, aby nemali vplyv na výchovu jej dieťaťa. Preto išla za svojou staršou sestrou, ktorá už mala svoju rodinu. Nič iné jej neostávalo.  “Nečakala som, že ma príjme, no ona  a jej rodina mi otvorili náruč, našli prácu, ktorú som robila z domu a pomáhali počas tehotenstva. Keď sa moja malá Lea narodila pocítila som také šťastie ako nikdy v živote. Pocit, že toto by som nevymenila ani za všetky peniaze sveta. Dnes má už tri roky, ja som a osamostatnila a hoci to nie je ľahké, zvládame to s Leuškou aj sami. Naviac sa dali do poriadku aj moje vzťahy so súrodencami, s ktorými sa navštevujeme. Dnes si naopak neviem predstaviť život bez rodiny,” dodáva na záver materstvom zmenená Natália.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus