Život a domáce práce môže zjednodušiť a spríjemniť technika

Poznáte to. Prídete domov a v rýchlosti dávate prať. Po pár minútach ale nájdete ešte dva kúsky. S práčkou Samsung to nie je problém. Vložíte ich do nej aj v polovici pracieho cyklu. Objavíte však niečo rozsypané na zemi. Beriete do rúk tyčový vysávač odložený za dverami a po pár sekundách je opäť čisto. A takýchto príkladov máme pre vás viac.

Samsung POWER Stick

Samsung POWER Stick

Zdroj: PR

Samsung má vo svojom portfóliu niekoľko pomocníkov. Či už sú to chladničky French Door alebo dvojdverové, práčky AddWash, s ktorými už zabudnutá bielizeň nezostane na ocot, mikrovlnná rúra Hot , s ktorou spoznáte kvalitne a rýchlo pripravené pokrmy alebo vysávače, s ktorými je upratovanie malina. Všetky spotrebiče vám zjednodušia každodenné situácie.Ale poďme poporiadku.

Nakúpite množstvo potravín, ktoré vyžadujú okamžité uskladnenie v chlade. Pri štandardných chladničkách však nemáte na ne veľa priestoru. A to platí aj pri tých veľkých, dvojdverových. 

Chladničky Samsung ale disponujú technológiou Spacemax, ktorá umožnila stenčiť jej steny a tak zostalo viac miesta na potraviny. A aby sa v nej nemiešali rôzne pachy, sú vybavené technológiou Twin Cooling, ktorá sa stará aj o optimalizáciu teploty a maximalizáciu vlhkostivo vnútri. K dispozícii sú však aj ďalšie druhy, z ktorých si vyberú všetci.

S práčkami Samsung AddWash je problém so zabudnutou bielizňou minulosť. Malé doplnkové dvierka umožnia dodatočné vkladanie zabudnutej bielizne, alebo jemnej bielizne, ktorú by celý prací proces poškodil. S AddWash ju vložíte do bubna napríklad pred posledným plákaním. Všetky práčky sú zároveň vybavené technológiou EcoBubble, ktorá z pracieho prostriedku, vody a vzduchu vytvára praciu emulziu. Vďaka nej môžete prať pri nižšej teplote a s rovnakým výsledkom prania. 

Mikrovlnky Samsung HotBlast v štýlovom čiernom prevedení zase umožnia vďaka technológii konkvekcie ohrievať a variť až o 30 % rýchlejšie než s bežnými mikrovlnnými rúrami. 

Môžete v nej pripravovať aj pred tým nepredstaviteľné pokrmy. Pizza už nebude spálená a bez farby, ale šťavnatá a na okrajoch chrumkavá. Chrumkavé hranolky sú pre ňu hračka. Stačí ju raz vyskúšať a varenie sa stane vašou každodennou záľubou.

Poslednou a zároveň najmenej obľúbenou činnosťou v domácnosti, najmä pre mužské pokolenie, je vysávanie. Samsung má na túto činnosť riešenie v podobe vysávačov POWERBot alebo POWER Stick. Samsung POWERBot je robotický vysávač, ktorý je skutočným vysávačom vďaka saciemu výkonu až 40 W, o ktorom pri iných značkách môžete len snívať. Skutočná sacia sila a integrovaná digitálna kamerazabezpečia, že sa dostane a povysáva aj tie najmenšie zákutia vašej domácnosti. Digitálna kamera vytvorí mapu celej domácnosti a vypočíta najefektívnejšiu trasu vysávania. Vďaka cyklónovej technológii je premyslené aj jeho následné čistenie. Druhou alternatívou je tyčový vysávač POWER Stick, ktorý je flexibilný a k dispozícii vždy, keď ho potrebujete. Zároveň v ňom získavate pomocníka v podobe ručného vysávača, napr. na malé omrvinky na sedačke po divokej párty. 

Či už sa rozhodne pre jeden alebo pre všetky domáce spotrebiče značky Samsung, po ich prvom vyskúšaní nebudete ľutovať a zároveň sa zbavíte zbytočných stresov, ktoré nám domáce práce prinášajú. 

-Reklamná správa-

 

Foto:
PR

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba