Futbalista Cristiano Ronaldo je štvornásobným otcom: Prvý raz je známa aj matka dieťaťa, na rozdiel od predošlých

Známy a talentovaný futbalista Christiano Ronaldo sa stal štvornásobným otcom. Po prvýkrát je známa aj biologická matka dieťaťa.

Futbalista Cristiano Ronaldo sa stal štvornásobným otcom

Futbalista Cristiano Ronaldo sa stal štvornásobným otcom

Zdroj: instagram.com/cristiano

Medzi najradostnejšie správy sa tento týždeň zaručene považuje narodenie štvrtého dieťaťa svetoznámeho futbalistu Cristiana Ronalda. Veľkou novinkou sa pochválil na svojej sociálnej sieti, kde s radosťou oznámil narodenie nového prírastku do jeho rodiny. Rodinne založený futbalista sa tak teší z dievčatka, ktorému spoločne s priateľkou dali meno Alana Martina. 

Mohlo by vás zaujímať: Vďaka dieťaťu majú k sebe ešte bližšie a svoje súkromie si strážia o to viac: O ktorom hollywoodskom páre je reč?

Veselý pozdrav z pôrodnice

Sympatickú momentku priamo z pôrodnice zavesil na svoj instagramový účet so slovami, že sú všetci veľmi radi! Nefalšovanú radosť známeho futbalistu zdieľa množstvo priaznivcov z celého sveta, ktorí mu srdečne gratulujú. Zaujímavosťou v tomto prípade je fakt, že dcérku mu porodila oficiálna partnerka, s ktorou Cristiano tvorí pár už dlhší čas.

Prvé spoločné dieťa

Napriek  štvrtému prírastku do rodiny je Alana Martina prvým spoločným dieťaťom Georginy a Ronalda. Okrem najstaršieho syna Cristiana Juniora má doma aj päťmesačné dvojčatá, ktoré sa narodili v júni prostredníctvom náhradnej matky. 

Rodinné hodnoty

O dvojčatá Evu Mariu a Matea sa krásna priateľka Georgina starala ako o vlastné a to aj napriek tomu, že mená ich biologickej matky neboli nikdy zverejnené. Zdá sa, že táto pôvabná brunetka je rovnako ako aj známy futbalista veľmi rodinne založená a starostlivosť o nevlastné deti jej nerobila najmenší problém.

Inšpirujte sa: Toto ste o Cristianovi Ronaldovi netušili: Tieto fakty zmenia váš pohľad na mužský sexidol

Nový prírastok do rodiny

Dvojica sa teraz môže tešiť z prvého spoločného dieťatka a nového prírastku do ich rodiny. Je skvelé vidieť, že aj úspešný a zaneprázdnený futbalista, akým je známy Ronaldo, sa vydal na cestu rodičovstva. Rodinné hodnoty a deti sú pre neho najväčším zmyslom života a ktovie, možno sa v budúcnosti môžeme tešiť na nové prírastky do ich početnej rodiny. 

 

Foto:
instagram.com/cristiano, instagram.com/georginagio
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články


Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba