Má svoje roky, no stále je rovnako krásna: Naomi Campbell si svoj mladistvý vzhľad udržuje vďaka jednej veci

Naomi patrila k najvyhľadávanejším modelkám svojej doby a aj napriek pribúdajúcemu veku jej na kráse absolútne neubúda.

Naomi svoju charizmu vekom nestráca

Naomi svoju charizmu vekom nestráca

Zdroj: SITA

V prvom rade ide o...

Krásna modelka sa nechala počuť hlavne pokiaľ ide o jej pleť a starostlivosť o ňu. Aj keď si vraj dopraje zo všetkého trošku a snaží sa nepestovať žiadne predsudky, predsa len dodržiava určité zásady, ktoré sú pre ňu alfou a omegou. Jednou z nich je aj príjem dostatočného množstva vody. Úspešná modelka totiž verí, že pleť musí byť za každých okolností hydratovaná a len vtedy dokáže skutočne ukázať svoj potenciál a krásu.

Inšpirujte sa: Najznámejšie svetové topmodelky 90. rokov, ktoré dobyli svet modelingu: Viete, ako vyzerajú dnes?

Tvrdí, že nejde ani tak o vek, ale o pravidelnú a správnu dávku starostlivosti. Ak totiž svoje telo zanedbávate zvnútra, prejaví sa to ako prvé na najväčšom orgáne v našom tele, na pokožke.  Naomi rovnako tak zastáva aj ideológiu bezcukrovej diéty. Ten je totiž obrovským upchávačom pórov a hlavne ženy v strednom veku by si množstvo jeho príjmu mali skutočne strážiť.

Nikdy sa nezanedbávajte

Naomi presne vie, čo si žena v jej veku musí dopriať, preto nezabúda na dôkladnú manikúru a pedikúru v pravidelných týždenných intervaloch. Tvrdí, že žena musí byť vždy pripravená a aj keby sa dialo čokoľvek, nesmie na seba v žiadnom prípade zabúdať. Vždy radšej myslí na každú drobnosť akoby jej istý detail mal vypadnúť.

Mohlo by vás zaujímať: Najkrajšie topmodelky minulosti: Ako vyzerajú dnes a čo sa v ich živote zmenilo?

Nikdy nezabúdajte na žiarivosť

A samozrejme, s celkovou rozžiarenou pleťou súvisí aj Naominin najdôležitejší bod pri starostlivosti o pleť, ktorým je jednoduchý, no pritom účinný hydratačný krém. Modelka nedá dopustiť na hydratačné masky a krémy, ktoré ju sprevádzajú hlavne na cestách už od začiatku jej úspešnej kariéry.

Prečítajte si: Najslávnejšie topmodelky sveta kedysi a dnes: Z týchto premien padnete do kolien!

Nuž, možno je skutočne pravda, že stačí skutočne málo a podstatné je jedno. Aby sme sa cítili dobre vo vlastnom tele, čo poviete?

Myslíte si, že Naomi na svoj vek dobre vyzerá?

Áno
170
Nie
6
Hlasovalo: 176

Foto:
SITA, instagram.com/iamnaomicampbell
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba