Presunúť na hlavný obsah

Svadobné šaty Meghan Markle: Viete, aké snúbenica princa Harryho preferuje, a ktorí slávni návrhári sú v hre?

Zahraničné celebrity

Kráľovská svadba sa pomaly, ale isto blíži a všetkých viac než zaujíma, z akej dielne bude mať krásna snúbenca princa Harryho, Meghan Markle, svadobné šaty. V hre je hneď niekoľko zvučných mien.

Termín kráľovskej svadby princa Harryho a Meghan Markle je už za dverami a preto sú na pretrase už aj svadobné šaty budúcej kráľovskej manželky, v ktorých bude nevesta kráčať uličkou v Kaplnke s. Juraja ako je zvykom. Zatiaľ čo Kate Middleton stavila na Alexandra McQueena, od Meghan sa očakáva niečo v trocha inom štýle... 

Mohlo by vás zaujímať: Svadobné tradície kráľovskej rodiny: Týmto si prešla Kate, teraz aj Meghan Markle a akú tradíciu porušil princ William? 

Nejakú predstavu  už Meghan má

Keďže pôjde o veľkolepú udalosť, na ktorú nedostane pozvánku len tak niekto, nevesta si musí na svojom vzhľade dať o to viac záležať. Alfou a omegou sú v tomto prípade teda svadobné šaty, s výberom ktorých jej možno pomôže jej stylistka a najlepšia priateľka, Jessica Mulroney, ako niektorí predpokladajú. Sama Meghan však už nejakú tú predstavu o vzhľade svadobných šiat má a podelila sa s ňou v magazíne Hello: „Ja osobne uprednostňujem náladové alebo jemne romantické šaty.“

V hre kanadskí módni návrhári 

Na základe tejto indície médiá začali špekulovať o tom, aké zvučné návrhárske mená môžu byť v hre. Vraj to môže byť kanadský módny návrhár Jason Wu, ktorého šaty mala prednedávnom Meghan oblečené aj na charitatívnom podujatí, na ktorom sa zúčastnila s Harrym, aj tehotnou vojvodkyou Kate a Williamom. 

Čítajte tiež: Nádherná Meghan a princ Harry: Odhalili sme, aké rituály nebudú chýbať na kráľovskej svadbe

Na základe Meghaninej predstavy romantických šiat by to mohol byť aj jej ďalší kanadský rodák, Erdem, ktorý je známy cez svoje nádherné kolekcie kvetinových šiat. Jeho šaty mala Meghan oblečené aj na svadbe, na ktorej sa zúčastnila s princom Harrym na začiatku ich vzťahu na Jamaice.   

Módni návrhári priamo z Londýna 

Okrem iného by šaty mohli byť aj z dielne londýnskych módnych návrhárov ako Amanda Wakeley, ktorá je populárna aj cez svadobné šaty. Ale pokojne by to mohla byť aj jej Meghanina nová priateľka, Victoria Beckham, s ktorou majú veľmi podobný, ak nie rovnaký módny vkus a vo svete módy je Victoria čím ďalej tým uznávanejšia. 

Svadobné šaty z dielne staronových priateľov a módnych návrhárov v jednom 

Meghan má však aj veľa priateľov z radov módnych návrhárov, preto médiá špekulujú aj nad ich menami. Ide o Mishu Nonoo, ktorá zaľúbencov, princa Harryho a Meghan dokonca aj zoznámila a Meghan počas rokov bolo veľakrát vidieť práve v outfitoch z jej dielne. Alebo napríklad francúzsky módny návrhár, Roland Mouret, s ktorým si padli do oka po jednom stretnutí len prednedávnom a je známy krásnymi spoločenskými šatami. 

Neprehliadnite: Viete, kto sa stal najlepšou priateľkou Meghan Markle po presťahvaní do Británie? Táto kombinácia vás prekvapí

Fanúšička Elie Saab ale J. Mendel je podľa nej tiež veľkolepý   

Skvelou voľbou by podľa médií bol aj návrhár J. Mendel, ktorého oblečenie nosila Meghan počas natáčania seriálu Suits, v ktorom hrala. Sama Meghan sa o ňom pre magazín Glamour vyjadrila: „J. Mendel je taktiež veľkolepý, hlavne pre viac štrukturálnych návrhov.“ Avšak v rozhovore pre ten istý magazín prezradila Meghan aj toto: „Vždy budem fanúšikom Elie Saab.“ 

V jedných svadobných šatách sme ju už mohli vidieť

No Meghan by mohla nasledovať aj svoju postavu v seriáli Suits, Rachel Zane, ktorá v jednej zo starších častí mala na sebe oblečené svadobné šaty z dielne návrhárky Anne Barge a takto to dopadlo. Musíme povedať, že aj tento štýl Meghan naozaj pristane. 

- Najčítanejšie -