Street style podľa Yasmin Sewell: Nechajte sa inšpirovať jedinečnými lookmi tejto krásky

Yasmin sa preslávila najmä vďaka svojmu jedinečnému štýlu a zmyslu pre trendy. Táto Austrálčanka žijúca v Londýne módu miluje a na prvý pohľad je to okamžite vidieť.

Nechajte sa inšpirovať jedinečnými lookmi Yasmin Sewell

Nechajte sa inšpirovať jedinečnými lookmi Yasmin Sewell

Zdroj: Profimedia

Mohlo by vás zaujímať: Spojením týchto štýlov si vytvoríte ideálny jarný outfit: V móde sú kúsky s takýmito vzormi!

Extravagancia, extravagancia, extravagancia

Yasmin má dokonca aj vlastnú módnu značku. Zbožňuje experimentovanie a rozhodne vždy niečím prekvapí. Treba však uznať, že má jeden z najlepších šatníkov medzi hviezdami v súčasnosti. 

Elegancia s prvokom odvahy

Táto žena jednoznačne popiera pravidlo, že menej je niekdy viac. Nechýba jej odvaha a vie, že to ako sa človek cíti, to vysiela aj navonok. Yasmin má skvelý štýl a vždy vyzerá chic. 

Neprehliadnuteľná za každých okolností

Neprehliadnuteľné šaty sú jednoznačne jej ”must have” kúskom. Yasmin je totiž veľkou milovníčkou šiat. Väčšinou siahne po modeloch, ktoré zaujmú na prvý pohľad a netreba k nim veľa doplnkov. Treba uznať, že tento štýl jej skutočne pristane. 

Netradičný look

Čo poviete na kombináciu šifónových šiat, jeansov a saka? Že si ju nedokážete predstaviť? Yasmin na ňu nedá dopustiť. Vie, že práve ňou dokáže žena dotvoriť jedinečný look. 

Svieže, trendy a chic

Presne to je motto tejto krásky a vystihuje aj jej šatník. Yasmin miluje farby a hravosť. Kombinuje na prvý pohľad nekombinovateľné kúsky a to ju robí jedinečnou a výnimočnou. Počas fashion weekov ju sledujú módni redaktori a hviezdy. Yasmin je inšpiráciou pre mnohé fashionistky, ktoré nedajú na jej štýl dopustiť. A my úplne chápeme, prečo je to tak. 

Inšpirujte sa: Kovbojské čižmy ako nový módny prevrat: Naučíme vás, ako ich nosiť!

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba