Presunúť na hlavný obsah

Plus size modelka, ktorá si získala toľký obdiv: Vďaka tomuto je Ashley Graham sebavedomá aj v plavkách

Zahraničné celebrity

Nie je bežné, aby si plus size modelka získala toľký obdiv a lásku fanúšičiek po celom svete. Ashley Graham je však oveľa viac ako len modelka.

Nádherná aj napriek predsudkom modelingových agentúr, ktoré po dlhé roky prijímali iba vychudnuté krásky. Ashley sa stala idolom ženy so sebavedomím a vnútornou silou, ktorú jej mnohé z nás môžu iba závidieť. Prezentáciou svojej osobnosti sa snaží povedať STOP ženám, ktoré odmietajú svoje telo. Presadzuje lásku a ženskú hodnotu, ktorú má v sebe každá z nás.

Prečítajte si tiež: Sexica Emily Ratajkowski sa môže pýšiť žiarivou pleťou: Darí sa jej to vďaka jednej veci, ktorú robí každý deň

Plavková sezóna môže začať!

Ashley si pre všetky ženy sveta pripravila tento rok aj malé prekvapenie. Vyšla von so svojou líniou plaviek, ktoré nielenže kričia leto a sú nesmierne štýlové, ale sú aj vhodné na akýkoľvek typ postavy! Na Ashley jej modely vyzerajú božsky. Stavila na kombináciu farieb, ale aj na klasiku v podobe čiernej a bielej. Nesmú chýbať zaujímavé šnurovania a výstrihy, ktoré dokážu presne upriamiť pozornosť na požadovanú časť tela. Týmto spôsobom je možné inšpirovať sa touto plavkovou bohyňou. 

 

#ashleygrahamXswimsuitsforall - check the stories for more babes

Príspevok, ktorý zdieľa A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham),

Ako vybrať plavky na takýto typ postavy?

Ak si aj myslíte, že vaša postava má určité nedostatky, spravte z nich vaše prednosti. Ženy s krivkami sa často hrozia práve letného obdobia. Opak by však mal byť pravdou. Takéto typy plaviek totiž ukážu práve na krásnej ženskej postave. Hitom sú celé plavky, ktoré však už dávno nemusia byť nudné. Vedia zaujať, mať navrch v prevedení či vo vzoroch. Na sexepíle im pridáva hlavne rafinovanosť. Sieťkové časti, šnurovačky, ktoré zaujmú pohľady a netypické viazanie okolo krku sú rozhodne strelou do čierneho.

Mohlo by Vás zaujímať: Hollywoodske krásky, ktoré majú rovnakú hmotnosť, no vyzerajú odlišne: Takto sa opticky líšia!

Kde sa v nej berie toľko lásky?

Svoje telo prijala také, aké je a nielen to. Postavila si na ňom svoju kariéru. Na inakosti, ktorá médiami nikdy nebola prezentovaná, ako dokonalá. Práve túto falošnú dokonalosť sa snaží Ashley vyvrátiť a vrátiť ženám ten najdôležitejší šperk, ktorý môžu kedy nosiť - sebavedomie. Bez ohľadu na veľkosť, ktorú žena nosí, môže v plavkách vyzerať skvelo. Upútať pozornosť a zanechať dojem, ktorý nepominie. Sebavedomie je základ, ktorému nás táto kráska učí.

- Najčítanejšie -