Presunúť na hlavný obsah

Kylie Jenner pár mesiacov po pôrode: Toto sa skrýva za jej rýchlym a účinným zhodením nadbytočných kíl

Zahraničné celebrity

Mladučká kráska Kylie Jenner v chudnutí po pôrode predbehla aj svoje sestry. Ako to vlastne robí?

Kráska naozaj nezaháľa

Síce svoju dcérku v tajnosti porodila len vo februári a počas tehotenstva pribrala 18 kilogramov, Kylie ani chvíľu nezaváhala a hneď po tom, čo ju priviedla na svet, začala sa o svoje telo naozaj ukážkovo starať. Samozrejme, že to nebolo jednoduché ani pre ňu, ktorá v podstate s nadváhou nikdy nemala problém. V tomto prípade je však ako každá iná žena, ktorej telo prešlo obrovskou zmenou a potrebuje pre prinavrátenie do pôvodného stavu skutočne prísny režim.

Inšpirujte sa: Takto cvičí plus size modelka Ashley Graham: Svetu ukazuje, že aj ona vie byť naozaj krásna

Pomáha jej sestra

Kylie však našla pomoc priamo vo svojom okolí, a to u svojej sestry Kim, ktorá má už s tehotenstvom a zhadzovaním popôrodnej váhy skutočne skúsenosti. Práve ona naordinovala Kylie diétu, ktorá obmedzila príjem jej kalórií na 1000 denne, pričom neobsahuje žiadne karbohydráty či akékoľvek sladké odmeny.

Prečítajte si aj: Vždy štýlová Dominika Navara Cibulková: V týchto outfitoch by zapadla do klanu Kardashian

Čo teda vlastne Kylie je? Na raňajky si pochutnáva na losose, ktorý patrí medzi tie najzdravšie ryby, obed sa nesie v duchu šalátu a moriaka a večer si dopraje len jednoduchú polievku. Na druhej strane si absolútne odopiera chleba, cestoviny či cereálie, keďže sa jej diéta skladá hlavne z vysokého príjmu proteínov.

Nesmieme však zabudnúť ani na pitie detoxikačného čaju spoločne s organickým džúsom, ktorý jej napomáha udržovať svoje chute na sladké v rovnováhe.

Cvičí, a to poriadne

Ak ste si mysleli, že to Kylie jednoducho vyhrala  a spomedzi všetkých známych celebrít jej telo po pôrode reaguje naozaj ukážkovo, môže za to okrem diéty aj skutočne tvrdý tréning. Osobného trénera má Kylie k dispozícii na tri hodiny denne, pričom sa jej tréning skladá hlavne z intenzívneho kardia, behu, klikov, drepov a cvičením priamo s činkami. 

Nenechajte si ujsť: VIDEO: Potvrdené! Kim Kardashian vynosí tretie dieťa náhradná matka: Do klanu Kardashian-Jenner pribudnú tri deti

Aj keď by sa niekomu mohlo zdať, že jej postava a rýchlosť, s akou sa k nej dopracovala, je priam ohurujúca, Kylie zatiaľ úplne spokojná nie je. Vraj svojim priateľom neustále prízvukuje, že potrebuje chudnúť ešte viac a jej postava nevyzerá rovnako ako pred pôrodom. Tomu sa však nedá čudovať, veď je predsa skutočne čerstvou mamičkou. Práve naopak, vyzerá skvele a je na najlepšej ceste schudnúť do svojich pôvodných tvarov, a to rapídne rýchlo.

Myslíte si, že takéto rýchle a rapídne chudnutie je zdravé?

spolu hlasovalo 109 ľudí

Áno
18
Nie
91

- Najčítanejšie -