Presunúť na hlavný obsah

Oživte v lete farbu vašich vlasov: Tieto šampóny ju viditeľne zvýraznia a dokonale omladia celkový vzhľad

Krása

V lete sa farbené vlasy oveľa viac namáhajú, preto ich nezabúdajte chrániť už pred prvými slnečnými lúčmi.

Pre prírodnú aj farbenú blond

Blond farbu vlasov zvykne v lete slnko ešte viac vyťahať. Na druhej strane však častokrát dochádza k ich poškodeniu, a to hlavne v obasti končekov, a následnej strate lesku. Aj preto je dôležité farbu a kvalitu vlasov dôkladne chrániť, najlepšie používaním toho správneho šampónu na svetlé vlasy od značky Tony&Guy. 

Inšpirujte sa: 7 najlepších suchých šampónov pre vaše vlasy: Pomocník do kabelky, ktorý vás naozaj zachráni!

Pre krásne zosvetlené pramene

Ak vaše vlasy potrebujú zvýrazniť farbu a doplniť o jemné highlighty, použite tónovací šampón od Kérastase, ktorý im dodá viditeľný dôraz a hĺbku. Namiesto toho, aby tak pôsobením slnka farba strácala na intenzite, dosiahnete pravý opak.

Zlepšite ich kondíciu

Pružné a lesklé vlasy, ktoré nestrácajú na farbe a vitalite dosiahnete použitím šampónu značky Redken, ktorý sa viditeľne stará o ich kvalitu aj po tom, čo sú namáhané slnkom. Je vhodný skutočne pre každú farbu vlasov a zložky v ňom obsiahnuté napumpujú jednotlivé pramene unikátnymi hydratačnými zložkami.

Mohlo by vás zaujímať: Zosvetľujúce šampóny, ktoré rozžiaria vašu blond: Určené pre všetky ženy, ktoré potrebujú oživiť svoje pramienky

Nestraťte krásne žiarivé tóny

Slnečnica a grécky horský čaj, ktoré sú obsiahnuté v šampóne na farbené vlasy od Korres, chránia farbu vlasov aj v prípade, že nejde o váš prirodzený odtieň. Obohatený o bioaktívny komplex sacharidov a vitamínov, podporuje tento šampón zdravie pokožky a zabezpečuje jej hydratáciu, ktorá je v letných dňoch pre zdravý vzhľad farby vlasov nemsierne dôležitá.

Farba vydrží až osem týždňov

So šampónom na farbené vlasy od Dove si svoju žiarivú hrivu budete môcť užívať až osem týždňov, a to naozaj bez zmeny. Špeciálne zložky, ktoré chránia farbené vlasy napomáhajú udržať leskla a hladký vzhľad vášho vlasu po celú dobu a vy sa nebudete musieť trápiť vyblednutím ani po niekolkodňovom pobyte na slnku.

Nenechajte si ujsť: Vlasový odtieň, ktorý sa stal nesmierne populárnym: V čom sa skrýva jeho úspech?

- Najčítanejšie -