Presunúť na hlavný obsah

Chorvátsko si obľúbila aj Andrea Verešová: Kráska si zamilovala túto časť a jej zábery to len dokazujú

Slovenské celebrity

Modelka Andrea Verešová nedá dopustiť na dovolenku u našich južných susedov. Viete však, čo na ňom miluje najviac, a prečo sa tam vždy cíti skvele?

Dovolenka ako v raji

Aj keď si destínácie a miesta, kde si konečne trošku oddýchne, môže modelka Andrea Verešová vyberať, júlovú letnú dovolenku si tento rok odišla užiť celkom blízko našich hraníc, a to do malebného Chorvátska, konkrétne do obľúbeného regiónu Istria. Málokto by čakal, že sa modelka a mama dvoch šikovných detí, Vanessy a Daniela, vyberie práve tam, Andrea má však na to niekoľko jasných dôvodov.

Inšpirujte sa: Neprehliadnuteľná Andrea Verešová je v tej najlepšej forme: Môže za to táto kombinácia aktivít, ktorej podľahla

Útesy a priezračná voda

To, čo na Chorvátsku Andrea miluje je práve jeho krásna príroda. Modelka sa sama vyjadrila, že ju fascinuje "divoká krása chorvátskeho pobrežia, kamene na pláži a tyrkysová voda", z ktorej keď vyjde, cíti sa ako znovuzrodená. Nemôžeme jej to ani v najmnešom zazlievať, Chorvátsko si svojou ojedinelou prírodnou krásou získalo mnohých a ani mi by sme sa do niektorého z jeho prímorských miest neváhali vrátiť.

Bazén so slanou vodou

Okrem iného si však modelka priamo v Chorvátsku užíva aj súkromie a pohodu priamo pri bazéne. Síce ona sama podobnú vodu neobľubuje, práve v Chorvátsku našla bazén, ktorý je napustený len morskou vodou a jej tak nič nebráni užívať si kúsok mora  v samotnom rezorte, a to spoločne s deťmi.

Nenechajte si ujsť: V Prahe ako na dovolenke: Andrea Verešová ukazuje svoje obľúbené miesta, kde sa budete cítiť ako v letovisku

Skvelé raňajky a čas na jogu

Pokojné rána s krásnym výhľadom. Aj za tým sa Andrea rozhodla prísť k chorvátskemu moru, kde si každé ráno s pohľadom na nekonečné more zacvičila svoju hodinu jogy a hned po nej si dopriala skvelé raňajky s voňavou kávou a dávkou šťavy z čerstvých grepov. Taký pokoj a harmóniu jej môžeme len závidieť. Tak čo, inšpirovala vás jej pozitívnou energiou nabitá dovolenka natoľko, že sa do Chorvátska vyberiete tento rok aj vy?

Mohlo by vás zaujímať: Tomáš Tatar s priateľkou Luciou si užívali krásy Jadranu: Aj kvôli tomuto tak veľmi milujú dovolenku v Chorvátsku

Aj vy sa tento rok chystáte do Chorvátska?

spolu hlasovalo 473 ľudí

Áno
176
Nie
297

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe