Presunúť na hlavný obsah

Bola som závislá na svojom expriateľovi: Muselo sa stať toto, aby som to konečne pochopila a dala mu zbohom

Feminity

Láska má mnoho podôb. Najhoršie však je, ak sa staneme je otrokom. A vôbec si to neuvedomujeme, či nechceme pripustiť. Trpkú príchuť toho najkajšieho citu, zažila Eva na vlastnej koži.

Kvôli láske sme často schopné urobiť čokoľvek. Dokonca aj množstvo hlúpostí. Ak sa totiž žena zamiluje celým srdcom, nevidí, nepočuje, nevníma. Teda vidí len to, čo sama chce. Svoje o tom vie aj Eva. Roky totiž žila vo vzťahu, ktorý ju nielen nenapĺňal, ale robil ju aj nešťastnou. Len ona sama to nedokázala pochopiť. 

Mohlo by vás zaujímať: Táto jediná vec dokáže zničiť vzťah, žiaľ pochopila som to príliš neskoro: Ruku na srdce, robíte ju aj vy?

Keď si začnete s mužom, ktorý je magnetom na ženy, neveští to nič dobré

”S Janom sme spolu chodili roky. Náš vzťah sa začal na firemnom vianočnom večierku,” začína svoje rozprávanie sympatická plavovláska Eva. ”Perfektne sme si rozumeli, mali sme množstvo spoločných záujmov a Jano je navyše neuveriteľný fešák. Modré oči, blond vlasy, vyrysované telo a ako bonus - skvelý job a úspešná kariéra. Vždy bol magnetom na ženy a ja som to dobre vedela. Napriek tomu, som sa rozhodla začať si s ním. Hoci som od začiatku vedela, že budem prehnane žiarliť. S tým som mala problém už pri predchádzajúcich vzťahoch a to žiaden môj ex nevyzeral ani z polovice ako Jano.”  To čo Eva predpokladala sa naplnilo oveľa skôr ako sama čakala. Už po troch mesiacoch sa z milujúcej partnerky stala doslova ”stíhačka”. Neustále Jana kontrolovala, sledovala jeho mobil, sociálne siete, správala sa k nemu, ako keby mal tri roky a nie tridsaťtri. Bolo len otázkou času, kedy jej toto správanie prestane tolerovať. Lebo buďme k sebe úprimné, to by ustál len máloktorý muž. 

Keď sa idylka začne rúcať ako domček z karát

Dokonalá idylka sa začala rúcať ako domček z karát, keď mal odísť Jano služobne na štyri týždne do Talianska. Eve zablikala kontrolka a povedala si, že je to určite celé výmysel. Nebola ochotná uveriť mu. A keďže pracovali v tej istej firme, išla si sama všetko prezistiť u šéfa. Zaujímali ju podrobnosti toho, s kým tam ide, akú izbu má objedanú, chcela presný rozvrh jeho dní. Týmto spôsobom Jana neuveriteľne strápnila v očiach všetkých kolegov aj šéfa. No jej samej sa na tom nezdalo nič zvláštne. Jano to však neustál a keď sa o tom dozvedel, povedal Eve zbohom skôr ako sa stihla nadýchnuť.

Neprehliadnite: Môj priateľ urobil najkrajšiu a zároveň najhoršiu vec: Neuveriteľne ma ponížil pred svojou bývalou

”Nedokázala som pochopiť, prečo mu to vadí. Nevidela som na to, čo som urobila nič zlého. Dokonca aj po rozhode som si kúpila letenku do Milána a rozhodla som sa, že ho prekvapím v hoteli.” Ak by ste čakali, že Evine obavy sa naplnili a našla ho tam  s nejakou inou v náručí mýlite sa. Aj keď tam mal množstvo žien, ktoré mu prejavovali náklonnosť, s nikým si nezačal. ”Až vtedy som pochopila, že ma skutočne ľúbil. Len nedokázal uniesť to ako som sa k nemu správala. Sama som v tom vzťahu bola nešťastná a v konečnom efekte som rada, že to ukončil. Napriek tomu, že sa zachoval čestne, celý život by som sa bála, že raz ma možno podvedie… Neviem, či to budem robiť pri každom mužovi, ale momentálne sa mi žije oveľa ľahšie.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe